شمانیوز
کد خبر : 910497

وینگر پرسپولیس گفت: طبیعی است تیم بزرگی مثل پرسپولیس در خطوط مختلف بازیکنان باکیفیتی داشته باشد و ترافیک به وجود بیاید.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی، سیامک نعمتی، بعد از مصدومیت و عمل جراحی که روی بینی‌اش انجام داد چند روزی است به تمرینات پرسپولیس اضافه شده و خودش می‌گوید مشکلی برای همراهی تیمش در هفته اول لیگ برتر نخواهد داشت. به همین بهانه فرصتی دست داد تا گفت‌وگویی با سیامک انجام دهیم که در ادامه می‌خوانید.

 

* سیامک اوضاع مصدومیتت چطور است؟
خدا را شکر شرایطم رو به بهبود است. ورم بینی‌ام کمتر شده و بدون مشکل چند روزی است در تمرینات شرکت و با تیم تمرین می‌کنم. البته باید کمی مراعات کنم و مراقب باشم تا به بینی‌ام ضربه وارد نشود.
* شرایط تیم‌تان در آستانه شروع لیگ برتر چطور است؟
اوضاع تیم بسیار خوب است و بچه‌ها بدون مشکل آماده شروع بازی‌ها می‌شوند. به لحاظ بدنی شرایط ایده‌آلی پیدا کردیم. خدا را شکر با بازی‌های دوستانه‌ای که تیم در این مدت انجام داده و در ادامه انجام می‌دهیم، روز به روز هماهنگ‌تر می‌شویم و مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت.


* با ترافیکی که در جلوی زمین پرسپولیس وجود دارد، نگران نیستی کمتر بازی کنی؟
طبیعی است تیم بزرگی مثل پرسپولیس در خطوط مختلف بازیکنان باکیفیتی داشته باشد و ترافیک به وجود بیاید. یک دقیقه بازی کردن برای پرسپولیس هم افتخار بزرگی محسوب می‌شود. ضمن اینکه در تیم ما همه فقط به موفقیت پرسپولیس فکر می‌کنند نه چیز دیگری.


* سیامک قرعه‌کشی لیگ را دیدی؟
نه به دلیل اینکه تمرین داشتیم فرصت نشد مراسم قرعه‌کشی را ببینم و در اخبار متوجه قرعه‌کشی شدم. راستش برای تیمی که مدعی قهرمانی است خیلی فرقی نمی‌کند در هفته اول با کدام تیم بازی کند. ما هم تلاش می‌کنیم در بازی با پارس‌جنوبی سه امتیاز نخست را به دست بیاوریم و از همان هفته اول برای قهرمانی استارت بزنیم.


* در مورد برگزاری شهرآورد در هفته چهارم چه نظری داری؟
به هر حال شهرآورد برای ما و هواداران بسیار مهم است، ولی اینکه در کدام هفته به مصاف استقلال برویم خیلی تفاوتی نمی‌کرد. امیدوارم در هفته چهارم شهرآورد جذاب و پرهیجانی را شاهد باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید