شمانیوز
کد خبر : 911270

شنیده می‌شود احتمال دارد سعید آذزی از مدیرعاملی باشگاه ذوب آهن اصفهان کنار گذاشته شود.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران: تیم فوتبال ذوب آهن ایران که تنها نماینده کشورمان در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ بود، پس از باخت مقابل الاتحاد عربستان در این مرحله از بازی‌ها حذف شد و نتوانست به جمع ۸ تیم برتر آسیا راه پیدا کند.

مدیران کارخانه ذوب آهن بعد از بازی رفت به این تیم مقابل الاتحاد و در آستانه دیدار حساس برگشت با این تیم تغییر در هیئت مدیره ایجاد و مجتبی فریدونی را به هیئت مدیره اضافه کردند و به نظر می‌رسد که هدف مدیران کارخانه ذوب آهن، برکناری سعید آذری مدیرعامل این باشگاه است.

هر چند که سعید آذری روز گذشته در مصاحبه‌ای اختلافاتش با فریدونی را تکذیب کرد، اما گفته می‌شود این اختلافات پابرجا بوده و حتی صحبت از برکناری مدیرعامل باشگاه به میان آمده است.

این در حالی است که لیگ برتر فوتبال ایران کمتر از یک هفته دیگر شروع می‌شود و ذوب آهن بعد از حذف از آسیا بدنبال حضوری پرقدرت در لیگ برتر و کسب سهمیه آسیایی برای سال آینده است و این تغییر و تحولات شاید به ضرر سبزپوشان اصفهانی باشد.

ذوب آهن که با علیرضا منصوریان آماده حضور در مسابقات لیگ برتر می‌شود، هفته نخست باید با سایپا دیدار کند. این بازی پنج شنبه به میزبانی ذوب برگزار می‌شود، اما مکان آن مشخص نشده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید