شمانیوز
کد خبر : 911281

امانوئل پتی، اسطوره فرانسوی آرسنال می‌گوید چلسی از انتقال داوید لوئیز، مدافع برزیلی باتجربه خود به آرسنال پشیمان نخواهد شد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ورزش سه: امانوئل پتی، اسطوره سابق آرسنال و تیم ملی فرانسه می‌گوید با وجود تجربه بالایی که داوید لوئیز، مدافع برزیلی سابق چلسی و بازیکن فعلی آرسنال دارد، چلسی از انتقال او به آرسنال پشیمان نخواهد شد.

داوید لوئیز در روز آخر پنجره نقل و انتقالات انگلیس با قراردادی 8 میلیون پوندی ازچلسی به آرسنال پیوست. لوئیز پیش از آن برای اینکه مدیران چلسی را برای واگذاری‌اش به باشگاهی دیگر راضی کند در این تیم دست به اعتصاب زده بود. چلسی در اولین بازی خود در لیگ برتر شکست سنگینی تجربه کرد و با نتیجه 4-0 مقابل منچستریونایتد شکست خورد و عده‌ای عدم حضور داوید لوئیز در خط دفاع را یکی از عوامل این شکست سنگین ارزیابی کردند.

اما امانوئل پتی، ستاره سابق آرسنال و اسطوره فوتبال فرانسه می‌گوید داوید لوئیز اگر هم در چلسی می‌ماند در فصل جاری نقش مهمی در تیم فرانک لمپارد پیدا نمی‌کرد و برای همین چلسی برای واگذاری او به توپچی‌ها افسوس نخواهد خورد.

پتی در این باره گفت:" اینکه داوید لوئیز با آن شکل و شمایل باشگاه چلسی را ترک کرد به نظر من نشان می‌دهد که لمپارد به او گفته که در آینده قرار نیست در تیم او نقش ثابتی داشته باشد. لوئیز 32ساله است و لمپارد می‌داند که او چطور بازیکنی است. لمپارد با علم به این موضوع در خروج را نشان داوید لوئیز داد و اصل ماجرا به نظر من از این قرار است".

امانوئل پتی در ادامه گفت:" خروج لوئیز از چلسی به نظر من باید زودتر از اینها انجام می‌شد و مساله همین است. من از اینکه بازیکنها در آخرین لحظه و درست قبل از شروع رقابتها بین دو باشگاه جابجا شوند خوشم نمی‌آید چون این اتفاق همیشه مساله‌ساز است. اما معتقدم لمپارد به صراحت خواهان خروج لوئیز از تیمش شده و بنابراین به خاطر تصمیمش افسوس نخواهد خورد".

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید