شمانیوز
کد خبر : 911419

تیته، سرمربی برزیل بعد از دعوت نیمار برای شرکت در اردوی تیم ملی این کشور می‌گوید نیمار هرگز از تیم ملی برزیل کنار گذاشته نخواهد شد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ورزش سه: تیته، سرمربی تیم ملی برزیل بعد از دعوت از نیمار برای شرکت در اردوی تیم ملی این کشور می‌گوید نیمار هرگز از تیم ملی برزیل کنار گذاشته نخواهد شد و تا زمانی که از نظر بدنی آماده باشد همواره در سلسائو بازی خواهد کرد.

این در حالی است که بحث، شایعه و گمانه‌زنی درباره آینده باشگاهی نیمار این روزها به اوج رسیده و ستاره برزیلی در اولین بازی تیمش پاری سن ژرمن در لیگ فرانسه در فهرست بازیکنان این تیم جا نگرفت تا در مقابل نیم به میدان نرود. مدتها است که از پیوستن نیمار به بارسلونا صحبت می‌شود اما نام رئال مادرید هم به عنوان گزینه محتمل انتقال او در صورت عدم توافق PSG و بارسا مطرح شده است.

اما تیته بعد از دعوت نیمار به تیم ملی کشورش می‌گوید او تا زمانی که از نظر بدنی آماده باشد همیشه به تیم ملی دعوت خواهد شد. تیته در این باره گفت:" درباره بازیکنی با کیفیت و سطح نیمار ما هرگز او را از تیم ملی کشورش کنار نخواهیم گذاشت".

سرمربی برزیل گفت:" من از نیمار درباره سه مساله سوال کردم. البته حرفهای ما خیلی طولانی بود ولی اینها مسائلی بود که می‌توانم اینجا مطرح کنم. اول از نیمار حالش را پرسیدم که گفت خوب و خوشحال است و در شرایط عادی مشغول تمرین بوده است".

تیته در ادامه گفت:" من از نیمار درباره وضعیت احساسی‌اش در حال حاضر سوال کردم چون شکی نیست که مسائل احساسی و ذهنی روی عملکرد یک فوتبالیست تاثیر می‌گذارد. نیمار به من گفت آرام و راحت است و می‌داند که کارهایش در مسیری که باید جلو می‌رود و منتظر است تا PSG وضعیتش را روشن کند. سومین مساله‌ای که از نیمار پرسیدم این بود که نظرش راجع به شرکت در بازی‌های ما چیست که نیمار گفت با کمال میل برای تیم ملی کشورش بازی خواهد کرد".

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه