شمانیوز

مهاجم لهستانی بایرن مونیخ از جذب کوتینیو ابراز رضایت و تاکید کرد که این بازیکن خیلی زود خود را با تیم هماهنگ خواهد کرد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از کیکر، فیلیپ کوتینیو بعد از کش و قوس‌های زیاد تیم بعدی خود را معرفی کرد. این بازیکن برزیلی با بایرن مونیخ به توافق نهایی رسید و با قرارداد یک ساله و به صورت قرضی رسما به باوارایای‌ها پیوست. روبرت لواندوفسکی مهاجم سرشناس بایرن به جذب کوتینیو واکنش نشان داد.

او بعد از دیدار برابر هرتابرلین گفت: خوشحالیم که کوتینیو جذب شد. فکر نمی‌کنم که او برای هماهنگ شدن با تیم به زمان زیادی نیاز داشته باشد. او از بازیکنانی است که خیلی زود می‌توانند در تیم جدید خود هماهنگ شوند و به تیم کمک کنند.

روبرت لواندوفسکی پیش از این بارها تاکید کرد که بایرن برای بازگشت به روزهای اوج خود به جذب بازیکنان بزرگ نیاز دارد.

بایرن در روزهای پایانی فصل نقل و انتقالات تابستانی به ایوان پرشیچ و کوتینیو قرارداد امضا کرد تا در فصل جدید نتایج بهتری کسب کند.

البته بایرن مونیخ فصل جدید بوندسلیگا را ناامید کننده آغاز کرد و در دیدار نخست خود در بوندسلیگا با تساوی ۲ بر ۲ آن هم در آلیانس آره نا برابر هرتابرلین متوقف شد.

لواندوفسکی درباره تساوی برابر هرتابرلین هم گفت: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و فرصت‌های زیادی را روی دروازه حریف خلق کردیم اما متاسفانه نتوانستیم به پیروزی برسیم. واقعا شرم آور است که نتوانستیم در خانه به پیروزی برسیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied