شمانیوز

برانکو و پرسپولیس. یک جنگ بزرگ. این مرد کروات بعد از جدایی از پرسپولیس اعلام کرد از باشگاه شکایت خواهد کرد. او حتی کالدرون را تحریک کرد که از همین حالا آماده شکایت از قرمز‌ها باشد.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، برانکو از طریق وکیل خود در سوئیس اقدام کرده و خیلی‌ها می‌گویند سال بعد همین روزها، یک رأی سنگین علیه پرسپولیس می‌گیرد و این باشگاه را محکوم می‌کند. منتها مدیران پرسپولیس هم می‌گویند دست خالی نیستند و در این جنگ تجهیزات خوبی دارند. آن‌ها می‌گویند طبق قانون برانکو به خاطر رها کردن پرسپولیس محکوم است و با توجه به اسنادی که آن‌ها در فیفا ارائه خواهند کرد، می‌توانند جلوی این مرد کروات بایستند. در واقع پرسپولیسی‌ها منتظر هستند برانکو ابتدا شکایت خود را قطعی کند تا کمیته انضباطی فیفا مدارک لازم را از آن‌ها درخواست کند. در این صورت قرمز‌ها هم اسناد و مدارک را در اختیار فدراسیون جهانی فوتبال قرار خواهند داد. 
 
 

ایرج عرب مدیرعامل پرسپولیس در این باره به روزنامه خبرورزشی می‌گوید: «به هر حال رفتار ایشان هم حرفه‌ای نبوده است. ما پول برانکو را کامل آماده کرده بودیم. یک میلیون دلار آماده بود و ایشان می‌توانست بگیرد ولی نگرفت و رفت.» منتها برای فیفا چنین چیزی سند است؟ آیا سند واریزی پول نیست؟ عرب در این باره جواب می‌دهد: «ایشان چند بار پول را دستی گرفته بود. همان ۵۰۰ هزار یورو را به ایشان نقدی دادیم و با خودش برد. رسید هم داریم که پول را گرفته است. یک میلیون دلار هم برای برانکو کاملاً آماده بود و گفتیم بیاید بگیرد ولی نیامد، چون با باشگاه الاهلی توافق کرده بود. می‌دانست اگر بیاید و پول را بگیرد باید بماند. چون توافق کرده بود نیامد.» 
 
 

عرب معتقد است در این ماجرا فیفا به اسناد باشگاه هم توجه خواهد کرد و بعید می‌داند برانکو بتواند علیه‌شان رأی بگیرد. او همچنین با گلایه از مصاحبه برانکو که کالدرون را تحریک کرده بود، می‌گوید: «این مصاحبه خوب نبود. متأسفانه بعضی‌ها این مربی را تحریک کردند تا آن حرف‌ها را بزند. ایشان از ما غرامت فصل بعد را می‌خواهد در حالی که ما هم غرامت می‌خواهیم. او قرارداد داشته و باشگاه را ترک کرده است.»
 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه