شمانیوز
کد خبر : 911718

ستاره تیم ملی ایران بعد از این که در فهرست مازاد سرمربی اسپانیایی قرار گرفت امروز نشستی سرنوشت ساز با سران باشگاه الاهلی برگزار خواهد کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از  "ورزش سه"، امید ابراهیمی بعد از فصل درخشانی که در ترکیب الاهلی داشت به یکباره در روزهای پایانی اردوی پیش فصل این باشگاه قطری از برنامه های تاکتیکی باررا سرمربی جوان اسپانیایی خارج شد تا مدافعی استرالیایی جانشین ملی پوش ایرانی در فهرست بازیکنان خارجی این فصل الاهلی در لیگ ستارگان شود.


در شرایطی که هفته گذشته توافقات شفاهی میان این بازیکن و باشگاه الاهلی برای فسخ قرارداد و جدایی به دست آمد عصر امروز در دوحه نشستی سرنوشت ساز میان ابراهیمی و مدیربرنامه هایش با مدیران قطری برگزار می شود تا طرفین با رسیدن به جمع بندی نهایی به صورت رسمی فسخ قرارداد کنند تا ابراهیمی به عنوان بازیکن آزاد برای آینده خود تصمیم بگیرد.


امید که علاوه بر یکی دو پیشنهاد از داخل قطر با چند مشتری دست به نقد داخلی هم مواجه است در مذاکرات اولیه با آنها وعده تصمیم گیری نهایی تا روز سه شنبه(فردا) را داده از همین رو به نظر می رسد نشست امروز او با باشگاه الاهلی نقشی تعیین کننده برای آینده او داشته باشد. از سپاهان، شهر خودرو و تراکتورسازی به عنوان اصلی ترین مشتریان ابراهیمی نام برده می شود ضمن این که استقلال هم نیم نگاهی به بازگرداندن فرمانده سابق میانه میدان خود دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه