شمانیوز
کد خبر : 911941

پیشکسوت آبی پوشان با انتقاد از سیاست‌های نقل و انتقالاتی این باشگاه گفت: دلال‌ها که سودشان در رفت و آمد بازیکنان است مثل زالو به جان تیم افتاده‌اند.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، رضا جلولی اظهار داشت: اگر در هر باشگاهی اختلافی وجود داشته باشد، خواهی نخواهی دامنه این اختلاف گریبان تیم را خواهد گرفت و در نتایج آن تاثیر گذار است. من امیدوارم همانطور که آقای فتحی اعلام کرده اصلا هیچ اختلافی از اول هم وجود نداشته و یا اگر بوده به صورت ریشه‌ای حل شده باشد. در غیر این صورت نتیجه این اختلافات در بازی‌های استقلال مشهود خواهد شد.

بازیکن دهه ۶۰ تیم فوتبال استقلال با انتقاد از سیاست‌های نقل و انتقالاتی استقلال گفت: مربیان خارجی که به ایران می‌آیند ابتدا به ساکن شرایط این فوتبال و بازیکنان را نمی‌شناسند و بعضی افراد زالو صفت از این فضا سوء استفاده کرده و مشورت‌های غلط به مربیان می‌دهند. سود دلال‌های رسمی و غیر رسمی چسبیده به فوتبال در تغییرات و رفت آمد‌های زیاد است و آن‌ها هستند که بستر را برای جدایی ۱۵ بازیکن از تیمی مثل استقلال فراهم می‌کنند تا بازیکنان بیشتری به این تیم بیاورند و سود بیشتری به جیب بزنند. مربیان هم خیلی زود می‌فهمند که برای ماندگار شدن باید با برخی‌ها تعامل و سازگاری بیشتری داشته باشند.

سرمربی پیشین تیم امید استقلال گفت: به عنوان مثال به این نکته اشاره می‌کنم چرا باید یک بازیکن خوب و جوان مثل آرمین سهرابیان در لیست مازاد قرار بگیرد و یک بازیکن خوب و جوان دیگر مثل نورافکن که از بازگشت به استقلال استقبال می‌کند نادیده گرفته شود تا یک بازیکن خارجی بالای ۳۰ سال و حتما با رقم قراردادی بالاتر از نورافکن و سهرابیان به این تیم بیاید.

جلولی با بیان این مطلب که نمی‌خواهد توانایی‌های میلیچ را زیر سئوال ببرد اضافه کرد: تجربه این چند سال نشان داده معمولا بازیکنان خارجی که کیفیت مناسب داشته باشند را به استقلال نمی‌آورند. در این سه چهار ساله این همه بازیکن خارجی آمدند که اغلب آن‌ها بی کیفیت بودند. امیدوارم سطح فنی میلیچ از بازیکنان ایرانی بسیار بالاتر باشد تا بتوان او را خرید خوبی برای تیم دانست. 

مربی پیشین تیم‌های پایه استقلال در ادامه تاکید کرد: سیاست‌های اشتباه از نقل و انتقالات به آکادمی این باشگاه هم سرایت کرده است. آکادمی باشگاه بزرگی مثل استقلال که در سال ۲۰۰ بازیکن دارد باید بتواند حداقل پنج شش خروجی برای بزرگسالان داشته باشد. اما سیاست‌های اشتباه و عدم ثبات و عدم حمایت از تیم‌های پایه باعث شده تا این خروجی‌ها به حداقل برسد.

هافبک پیشین آبی پوشان گفت: حالا اگر یکی هم مثل رضا آذری با این همه قابلیت فنی از تیم‌های پایه به تیم بزرگسالان می‌رسد، رفتاری با او می‌شود که استعدادش در نطفه خفه شود. اگر آذری فصل گذشته هفت هشت بازی دیگر انجام می‌داد همین الان یکی از ستاره‌های بی، چون و چرای لیگ برتر بود و امیدوارم این فرصت امسال برای او فراهم شود.

جلولی در پایان ابراز امیدواری کرد که استقلال بتواند با پشت سر گذاشتن مشکلات ریز و درشت، در پایان فصل قهرمانی را به دست آورد و طلسم سال‌ها قهرمان نشدن در لیگ برتر را بشکند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • ناشناس

    بدترین وزشت ترین مدیر آقای فتحی بودن


روی خط رسانه