شمانیوز

جوزپ پدررول مجری معروف اسپانیایی دقایقی پیش در برنامه خوگونس فاش ساخت که فلورنتینو پرز رئیس رئال سرانجام به صورت جدی وارد پروسه جذب نیمار شده است.

به گزارش شمانیوز به نقل از  "ورزش سه"، روز گذشته بارسلونا دومین پیشنهاد رسمی خود برای نیمار را به پی اس جی ارائه داد. بارسا که توان پرداخت مبلغ بالا برای نیمار را ندارد و همچنین شانس معاوضه بازیکن را نیز از دست داده، این بار پیشنهاد انتقال قرضی نیمار با بند خرید 160 میلیون یورویی را مطرح کرده است. هنوز مشخص نیست این بند خرید اجباری است یا اختیاری.

 

در همین رابطه جوزپ پِدرِرول که ارتباط نزدیکی با فلورنتینو پرز رئیس رئال دارد، در برنامه خوگونس فاش ساخت که اگر پی اس جی پیشنهاد جدید بارسا را قبول کند، رئال وارد مذاکره رسمی با پی اس جی خواهد شد و به دلیل دوستی صمیمانه با ناصر الخلیفی، شانس اول جذب نیمار خواهد شد؛ به خصوص که پاسخ مثبت خود ستاره برزیلی را نیز گرفته است.

 

 

 

طبق همین ادعا، رئال بندی در قرارداد نیمار قرار خواهد داد که در صورت مصدوم شدن این بازیکن، دستمزد او توسط پی اس جی پرداخت شود. پرز هر روز در تماس مکرر با پدر نیمار است و در حال حاضر منتظر پاسخ نهایی پی اس جی به بارسا است. 

امروز همچنین پدر نیمار با فالو کردن سرخیو راموس در اینستاگرام و توئیتر، چراغ سبز جدیدی به رئال نشان داد که نمی تواند بی ارتباط با تحرکات اخیر پرز  باشد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied