شمانیوز
کد خبر : 911946

براهیم دیاز ستاره جوان رئال که به تازگی از بند مصدومیت رها شده بود، امروز با مصدومیتی جدید مواجه شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از "ورزش سه"، براهیم دیاز زمستان گذشته از منچسترسیتی به رئال مادرید پیوست. او از بارسا هم پیشنهاد داشت و با وجود پافشاری های پپ گواردیولا در نهایت قید سیتی را زد تا به رئال بپیوندد. در نیم فصل دوم، بازی های زیادی به براهیم نرسید ولی او اولین نفری بود که تمرینات پیش فصل خود را شروع کرد اما یک ماه پیش در جریان تمرین مصدوم شد و تنها 4 روز بود که توانسته بود بار دیگر به تمرینات گروهی برگردد.

 

تیم پزشکی رئال امروز تایید کرد که براهیم در جریان تمرین از ناحیه همسترینگ مصدوم شده و بین سه تا چهار هفته قادر به حضور در میادین نخواهد بود. یک بدشانسی جدید برای براهیم که انگیزه های زیادی برای فصل جدید دارد.

 

مشکل برای براهیم از آنجا بیشتر خواهد شد که گرت بیل در رئال ماندنی شده و خامس هم به احتمال فراوان فصل جدید را در رئال ادامه خواهد داد و این باعث خواهد شد تا شانس حضور براهیم حتی در فهرست 18 نفره نیز کاهش یابد. بسیاری معتقدند بهترین راه برای او، انتقال قرضی به تیمی دیگر است ولی براهیم علاقه ای به جدایی حتی به صورت قرضی ندارد و اطمینان دارد که قادر است نظر زیدان را به خود جلب کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه