شمانیوز
کد خبر : 912105

گابریل کالدرون در بازی امروز سیدجلال را کنار شجاع خلیل زاده قرار می‌دهد و احتمالا از احمد نوراللهی به عنوان جانشین کمال کامیابی نیا استفاده می‌کند.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، دیدار افتتاحیه لیگ در حالی آغاز می‌شود که شب گذشته گابریل کالدرون فهرست ۱۹ نفره خود برای این بازی را انتخاب کرد؛ فهرستی که در آن اثری از بشار رسن دیده نمی‌شود و جای خالی علیرضا بیرانوند و کمال کامیابی نیا، با دیگر بازیکنان پر شده است. پرسپولیس برای نخستین بازی فصل، براندائو را نیز در فهرست خود دارد و با رسیدن ITC، کالدرون می‌تواند از او استفاده کند.

 

در این بازی بوژیدار رادوشوویچ در درون دروازه قرار خواهد گرفت. امیرحسین بیات گلر جوان سرخپوشان نیز روی نیمکت خواهد بود. در روز‌های اخیر و آخرین بازی دوستانه پرسپولیس، زوج سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده در ترکیب اصلی بود و پیش بینی می‌شود در بازی افتتاحیه نیز کالدرون چنین انتخابی را برای مرکز خط دفاع داشته باشد. مهدی شیری در پست دفاع راست حضور خواهد داشت و محمد نادری نیز دفاع چپ خواهد بود.

 

پرسپولیس با سرمربی آرژانتینی اش در هفته‌های اخیر سیستم ۳-۳-۴ و ۱-۴-۱-۴ را تجربه کرده. در غیاب کامیابی نیا، احتمالا احمد نوراللهی در ترکیب اصلی و به عنوان هافبک دفاعی خواهد بود. جلوتر از او امید عالیشاه در سمت راست و مهدی ترابی در سمت چپ حضور خواهند داشت؛ البته باتوجه به توانایی‌های این دو بازیکن در طول بازی شاهد تغییر پست‌هایی خواهیم بود.


در خط حمله، وحید امیری وینگر چپ خواهد بود. فرشاد احمدزاده نیز در پست دفاع راست بازی می‌کند و علی علیپور هم به عنوان تک مهاجم ایفای نقش خواهد کرد.


روی نیمکت امیر روستایی، براندائو جونیور، محسن ربیع خواه، سیامک نعمتی، محمد انصاری، امیرحسین بیات، مهدی عبدی و محمدحسین کنعانی زادگان حضور خواهند داشت و می‌توانند در طول مسابقه به زمین بروند.
* فرشاد احمدزاده و وحید امیری دو خرید جدید پرسپولیس که یک فصل از این تیم دور بودند، در این بازی در ترکیب اصلی قرار خواهند داشت.


* براندائو جونیور که کارت بازی‌اش به تهران رسید، روی نیمکت حاضر خواهد بود و باید دید کالدرون به او بازی می‌دهد یا نه.


* پرسپولیس فصل گذشته هم با بوژیدار رادوشویچ استارت زد و موفق شد پدیده را شکست دهد.
* این دهمین باری است که پرسپولیس با یک مربی خارجی استارت می‌زند؛ بگوویچ، زوبل، دنیزلی، ژوزه و برانکو. اکنون نیز گابریل کالدرون در بازی افتتاحیه سرخ‌ها را هدایت می‌کند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر پارس جنوبی: بوژیدار رادوشویچ، محمد نادری، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، مهدی شیری، امید عالیشاه، مهدی ترابی، احمد نوراللهی، علی علیپور، وحید امیری و فرشاد احمدزاده.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه