شمانیوز

رسول خطیبی سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز مدعی است تیمش جوان‌ترین تیم حاضر در لیگ برتر است.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، رسول خطیبی در نشست خبری پیش از دیدار شاگردانش برابر تیم فوتبال استقلال در هفته اول نوزدهمین دوره لیگ برتر اظهار داشت: تیم ما طبق اهداف باشگاه پیش می‌رود. ما تیم جوانی داریم و فکر می‌کنم جوان‌ترین تیم لیگ برتر هستیم. بازیکنانی که از سال گذشته در تیم ما مانده‌اند، چهار نفر هستند و فکر کنم تیم جدیدی را تشکیل داده‌ایم. اگر نگاه توسعه به فوتبال یک شهر نباشد، کمبود بازیکن در آن شهر خواهیم داشت و تیم‌ها مجبور هستند از شهرها و مناطق مختلف بازیکن جذب کنند.

 

وی در ادامه افزود: اکنون که اینجا حضور داریم، روی فوتبال آذربایجان کار خواهیم کرد. در بین ۱۸ بازیکن‌مان از بازیکن امید هم استفاده خواهیم کرد. اگر می‌خواهیم فوتبال آذربایجان توسعه پیدا کند، باید به بازیکنان جوان ارزش داده شود تا در فوتبال ما آقایی کنند. مطمئنم فردا با بازیکنانی که داریم و انگیزه‌ای که دارند، بازی خوبی انجام دهیم. انگیزه بازیکنان ما مانند قله کوه است و امیدوارم با حمایت هواداران فردا مقابل استقلال بازی خوبی به نمایش بگذاریم.

 

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی درباره شکست این تیم مقابل استقلال در یک بازی تدارکاتی و اینکه آیا تیمش در بازی فردا به دنبال تساوی خواهد بود, یادآور شد: ما همیشه روحیه برد داریم و امشب هم در این باره با بچه‌ها صحبت می‌کنم. مطمئن باشید ما برای برد به بازی می‌رویم. الان قول می‌دهم که بازی فردا با بازی دوستانه‌ای که داشتیم تفاوت زیادی خواهد داشت, ما در بازی قبلی چند بازیکن آزمایشی داشتیم, علاوه بر این برای بازی فردا چند مصدوم‌مان نیز که در بازی دوستانه غایب بودند، آماده هستند. در بازی فردا ان‌شاءالله نتیجه خوبی کسب خواهیم کرد.

 

وی درباره اینکه تراکتورسازی در زمان او بسیار هجومی بازی می‌کرد و آیا قرار است این اتفاق در ماشین‌سازی نیز تکرار شود, اشاره کرد: ما در تیم بازیکنانی داریم که حتی یک میلیاردی هم نیستند و هدف‌مان توسعه فوتبال ماشین‌سازی و آذربایجان است. الان نمی‌خواهیم آنطور هجومی بازی کنیم چون فقط یک مهاجم داریم و اگر بخواهیم هجمومی باشیم باید نفرات بیشتری در حمله داشته باشیم.ان‌شاءالله می‌خواهیم دو مهاجم خارجی جذب کنیم و البته با اضافه شدن مسیح زاهدی و عزیز معبودی نیز بازی تماشاگرپسندتری ارائه می‌کنیم. امیدوارم در دو هفته بعد بتوانم پاسخ این سؤال را بهتر بدهم. الان باید مدیریت کنیم و باخت نداشته باشیم. من به بازیکنانم ایمان دارم. ممکن است که استقلال از لحاظ نام بزرگ‌تر باشد، اما بازیکنان ما بزرگ‌تر و قوی‌تر از نام استقلال هستند و ان‌شاءالله فردا این یک نمایش خوب از آنها خواهید دید.

 

سرمربی ماشین‌سازی راجع به اینکه در گذشته مقداری عصبانی بوده و الان کمی آرام‌تر شده است,گفت: آدم هرچقد پخته‌تر می‌شود، شرایطش فرق می‌کند. ما در کلاس مربیگری خیلی چیز‌ها یاد گرفتیم. مدرسی که در اروپا تدریس کرده بود کلاس خوبی را برای ما برگزار کرد. بعد از این کلاس از تجربیاتش در لیگ استفاده می‌کنیم و امیدوارم تمرکز‌مان را بیشتر روی شرایط بازی باشد تا اینکه بخواهیم به حواشی توجه کنیم.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه