شمانیوز
کد خبر : 912139

گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از هواداران این تیم بابت حمایتی که از سرخپوشان در دیدار مقابل پارس جنوبی داشتند، تشکر کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، گابریل کالدرون پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل پارس جنوبی جم در هفته نخست نوزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: ابتدا از هواداران بابت حمایتی که داشتند، تشکر می‌کنم و بعد هم به بازیکنانم بابت کسب سه امتیاز تبریک می‌گویم. در اولین بازی لیگ در خانه، اگر زود گل نزنید، بازی سخت می‌شود، اما با وجود تمام سختی‌ها ما توانستیم این کار را انجام دهیم.

 

می‌دانستم روستایی در اولین بازی‌اش سختی‌هایی دارد
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه در اولین بازی فصل به امیر روستایی به عنوان یک بازیکن جوان فرصت بازی داد و آیا استفاده از بازیکنان جوان در طول فصل تداوم خواهد داشت یا نه، گفت: ما بازی‌های دوستانه و تدارکاتی زیادی داشتیم. می‌دانستم که بازیکن جوانی که از او استفاده می‌کنم، در اولین بازی سختی‌هایی دارد، اما او در بازی‌های تدارکاتی عملکرد خوبی داشت.

 

خیلی به روستایی امید و اطمینان دارم
کالدرون با اشاره به حضور روستایی در ترکیب اصلی پرسپولیس مقابل پارس جنوبی، اضافه کرد: خیلی به او امید و اطمینان دارم و اگر در آینده هم این‌گونه باشد، از او استفاده خواهم کرد. اینکه هر هفته در ترکیب اصلی باشد، سخت است، اما از او استفاده خواهم کرد. در فلسفه فوتبال آرژانتین هم این‌گونه است که از بازیکنان جوان استفاده شود.

 

در نیمه دوم این ما بودیم که بهتر بازی کردیم
وی درباره اینکه بین دو نیمه چه صحبتی با بازیکنان داشته که تیم او متحول شده است، اظهار داشت: اگر نادری در نیمه اول گل را زده بود، یک بازی متفاوت داشتیم. از آنجایی که گل نزدیم، کمی بازی سخت شد. در بین دو نیمه صحبت‌هایی با بازیکنان داشتم که یک مقدار تغییرات داشتیم. آنها هم در شکل دفاعی خوب عمل کردند، اما در نیمه دوم این ما بودیم که بهتر بازی کردیم.

 

از نظر فوتبالی بازی بهتری مدنظر من قرار دارد
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد: از بازیکنانم راضی هستم، اما از نظر فوتبالی بازی بهتری مدنظر من قرار دارد. با این حال تیم حریف هم آمده بود که اجازه ندهد ما بازی کنیم، اما شما هم فوتبال اینجا را به خوبی می‌شناسید. فوتبال من تو من و فوتبال فیزیکی شدید که روی ارسال‌های بلند انجام می‌شود. با این شرایط بازیکنان خوب بازی کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه