شمانیوز
کد خبر : 912194

اسطوره برزیلی باشگاه ناپولی تمایلی برای پیوستن ایکاردی به باشگاه محبوب جنوب ایتالیا ندارد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ورزش سه: باشگاه ناپولی منتظر تصمیم نهایی مائورو ایکاردی است و همچنان نسبت به جذب این مهاجم آرژانتینی امیدوار است، این در حالی است که گفته می‌شود دو باشگاه یوونتوس و رم هم وضعیت این مهاجم 26 ساله را زیرنظر دارد. اخیراً اما شبکه تلویزیونی «مدیاسِت» ایتالیا مدعی شد این مهاجم آرژانتینی درخواست در اختیار داشتن پیراهن شماره 7 نراتزوری را کرده که مورد موافقت مدیران باشگاه اینتر قرار گرفته است.

کارِکا، اسطوره برزیلی باشگاه ناپولی در گفت‌وگو با نشریه ایتالیایی "ایل‌ماتینو"، چاپ ناپل گفت:« آیا واقعاً ناپولی منتظر پاسخی از جانب ایکاردی است؟ اگر او نمی‌خواهد به ناپولی بیاید، می‌تواند به جهنم برود. او اصلاٌ درکی از ناپولی، ورزشگاه سن‌پائولو و هوادارانش دارد؟ آیا او می‌تواند درک کند که گلزنی با پیراهن ناپولی به قدر دنیا می‌ارزد؟ اگر ایکاردی قصدی برای آمدن به ناپولی ندارد، همان بهتر که نیاید. اگر من در ناپولی بودم، حتی یک ثانیه دیگر هم وقتم را صرف مائورو نمی‌کردم. »

کارِکا 58 ساله که بین سال‌های 1987 تا 1993 برای ناپولی بازی می‌کرد، در 64 بازی برای تیم ملی فوتبال برزیل 30 گل به ثمر رساند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه