شمانیوز
کد خبر : 912201

سعید فتاحی بار دیگر هواداران باید در هفته های ابتدایی صبور باشند تا شرایط برای استفاده از سیستم جدید هموار شود و فرهنگ سازی نیز صورت بگیرد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ورزش سه: سعید فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ که در تبریز حضور دارد تا شرایط دیدار دو تیم ماشین سازی و استقلال را زیر نظر داشته باشد، در مورد مشکلات به وجود آمده در رابطه با گیت ها برای هواداران استقلال هنگام ورود به ورزشگاه گفت:‌ ببینید خدا را شکر تعداد گیت هایی که  وجود دارد، کافی است. سمت هواداران میزبان 5 گیت است و از سمتی که هواداران استقلال وارد می شوند، یک گیت در نظر گرفته شده است. استاندارد این است که به ازای هر 650 نفر یک گیت وجود داشته باشد، که اینجا در مجموع استقلالی ها 500 سهمیه داشته اند و یک گیت برای هواداران این تیم کافی است.

 

او در رابطه با مشکل ایجاد شده بیان کرد: سمت استقلالی ها گیت قطع شده بود و تا راه اندازی شود، مقداری هواداران معطل شدند ولی الان مشکل حل شده است و سکوها پر شده است.

 

فتاحی ادامه داد: از هواداران خواسته ایم در هفته های ابتدایی سعه صدر داشته باشند تا این مسائل حل شود و به استاندارد برسیم.

 

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ با تاکید بر این نکته که دیگر شاهد بلیت کاغذی نخواهیم بود، افزود: به هیچ وجه دیگر در مسابقات شاهد بلیت کاغذی نخواهیم بود. اینکه گفته می شود، بلیت کاغذی در استادیوم فروخته ایم اصلا صحت ندارد و در واقع بلیت فروشی با کارت ملی در محل استادیوم و با اقدام خود باشگاه ها انجام شده است. این کار برای این از سمت باشگاه ها انجام شد تا شرایط برای ورود به استادیوم برای هوادارانی که بلیت ندارند، بهتر شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه