شمانیوز
کد خبر : 913179

محمد مایلی کهن در انتقاد از انصاری فرد در اظهارنظری گفت: طلب های هنگفت آری هان و دنیزلی را چه کسی بر جای گذاشت.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از فوتبالی: با مراجعه به اخبار آن روزها، به این خبرها رسیدیم که آری هان زمانی که اخراج شد با شکایت به فیفا ادعای غرامت یک میلیون و نیم یورویی کرد اما یکماه و نیم بعد با دریافت پنجاه هزار یورو از نماینده انصاری فرد در آلمان برگه تسویه حساب را امضا کرد. آن زمان باشگاه پرسپولیس ادعا کرده بود آری هان به خاطر تاخیر هایی که در بازگشت به ایران و غیبت در تمرینات داشته در فیفا محکوم خواهد شد.

همجنین ظاهرا دنیزلی زمانی که اخراج شد طلبی از پرسپولیس نداشت. انصاری فرد که اولادی را به رغم نداشتن کارت پایان خدمت و با اخذ مجوز از نظام وظیفه با درآمدزایی هشتصد هزار دلاری برای پرسپولیس ترانسفر کرده بود، در پی تغیبرات مدنظر دولت قبل و روی کار آمدن حبیب کاشانی باشگاه را ترک کرد.

انصاری فرد همان زمان مصاحبه کرده بود و گفته بود که سیصد میلیون تومان پول نقد در باشگاه گذاشته است و بعد رفته است.

این اتفاقها در حالی افتاده است که همان زمان به خاطر همان تغییرات سازمان تربیت بدنی به دستور دولت وقت در نیم فصل دوم ریالی به باشگاه داده نشد که که منجر به استعفای هفده روزه مدیر عامل پرسپولیس شد اما در پی شعارهای هواداران در ورزشگاهها و اصرار آنها، دنیزلی به باشگاه بازگشت اما در پایان فصل تغییرات مدیریتی انجام شد. در همان زمان بود که اعلام شد که دولت حق ندارد به باشگاههای دولتی یک ریال کمک کند و این قانون تا الان هم باقی مانده است و اجرا می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه