شمانیوز
کد خبر : 913399

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: تیم پرسپولیس در فاز تهاجمی نیاز به تقویت داشت، اما کالدرون بازیکن برزیلی را دیر به زمین آورد و تیم هم با بدشانسی مواجه شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، ناصر محمدخانی پیشکسوت پرسپولیس روز گذشته توسط وکیلش نامه شکایت از سازنده فیلم «یادم تو را فراموش» را به دادسرای فرهنگ و رسانه تقدیم کرد. به همین بهانه گفت‌وگویی با محمدخانی داشتیم. 

واقعاً به دادسرای رسانه رفته بودید؟
من نرفته بودم، اما وکیلم به دادسرای رسانه رفت و رسماً با تقدیم شکایتی به دادسرا از این مرجع خواست تا اجازه اکران به سازنده فیلم یادم تو را فراموش آقای علی عطشانی داده نشود. 

در خصوص شکست پرسپولیس مقابل تراکتور چه نظری دارید؟
پرسپولیس می‌توانست با امتیاز از میدان خارج شود، اما شاید بعضی از مشکلات اجازه نداد تا پرسپولیس موفق شود. 
پرسپولیس مستحق باخت بود؟
بیرانوند توپ بازیکن پرویی را به شکل عالی دفع کرد، اما گل خورد، چون روی ضربه حاج‌صفی دید کافی نداشت. 

علیپور خواهان جدایی شده و به نظر می‌رسد روحیه لازم برای بازی کردن و گلزنی را ندارد؟
من فکر می‌کنم پرسپولیس بزرگتر از هر بازیکنی است، بازیکن هم باید دلش با تیم باشد. علیپور در سال‌های گذشته بازیکن مؤثری برای تیمش بوده، اما اگر حالا به هر دلیلی خواهان جدایی است نباید او را به زور نگه دارند. پرسپولیس در خط حمله یک گلزن شش‌دانگ می‌خواهد. 

در رابطه با عملکرد کالدرون چه نظری دارید؟
من فکر می‌کنم کالدرون باید زودتر تیمش را تهاجمی می‌کرد. تیم پرسپولیس در فاز تهاجمی نیاز به تقویت داشت، اما کالدرون بازیکن برزیلی را دیر به زمین آورد و تیم هم با بدشانسی مواجه شد. مثلاً ضربه وحید امیری با عکس‌العمل عالی دروازه‌بان تراکتور دفع شد یا دو، سه فرصت عالی دیگر بازیکنان پرسپولیس با بدشانسی تبدیل به گل نشد. 

پرسپولیس می‌تواند برای چهارمین سال متوالی قهرمان شود؟
کار پرسپولیس برای قهرمانی سخت‌تر از سال‌های قبل است. در این فصل تیم‌های مدعی دیگری مانند سپاهان وتراکتور و شهر خودرو هستند که رقیبان سرسختی محسوب می‌شوند و سرخپوشان هم باید برای قهرمانی و تکرار خاطرات قبلی بیشتر تلاش کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید