شمانیوز

این‌طور به نظر می‌رسد که گریزمن در بازی‌هایی که خارج از نوکمپ برگزار می‌شود، در پایین‌ترین سطح خود قرار دارد.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، آنتوان گریزمن در بازی بارسلونا مقابل اوساسونا نمایش چشمگیری نداشت. در واقع از زمانی‌که این ستاره فرانسوی به بارسلونا پیوسته روند پرنوسانی داشته است. گریزی به‌عنوان یکی از جذاب‌ترین خرید‌های این فصل فوتبال اروپا به بارسلونا ملحق شد، اما تا به حال به جز یک بازی نتوانسته عملکرد خوبی در جمع کاتالان‌ها داشته باشد. نمایش او در بازی مقابل اوساسونا یکی از بدترین عملکردهایش بود، چراکه در اکثر دقایق بازی با سایر اعضای تیم نتوانست ارتباط درستی برقرار کند.

 

او در این بازی حدود ۳۰ بار توپ را لمس کرد. آخرین باری که او اینقدر کم در بازی مشارکت داشت به سال ۲۰۱۵ برمی‌گردد که مقابل گرانادا در لباس تیم اتلتیکو به میدان رفت. در واقع از آن زمان تا به حال مشارکت او در تک‌تک بازی‌هایی که در لالیگا به میدان رفته است به‌مراتب بیشتر از این آمار بوده است. نکته مهم این است که آنتوان در اولین بازی این فصل با لباس بارسلونا در ورزشگاه سن‌مامس نیز عملکردی شبیه این داشت، در دیداری که به باخت یک بر صفر بارسلونا مقابل اتلتیک بیلبائو انجامید.

 

گریزمن را از نوکمپ دور نکنید!

 

این‌طور به نظر می‌رسد که گریزمن در بازی‌هایی که خارج از نوکمپ برگزار می‌شود، در پایین‌ترین سطح خود قرار دارد. هرچند که هنوز برای قضاوت زود است، اما در سه بازی اول این فصل لالیگا، مهاجم فرانسوی عملکرد پرنوسانی داشته است. در بازی اول مقابل بیلبائو در سن‌مامس کاملاً بی‌تأثیر بود و هیچ موقعیت خاصی را ایجاد نکرد. او چه در زمینه انفرادی و چه در بازی گروهی نتوانست در حد یک ستاره در بارسلونا بازی کند.

 

این مورد، اما در بازی مقابل بتیس در ورزشگاه نوکمپ به طور کامل تغییر کرد. گریزمن در آن بازی دو گل زد و به کسب اولین برد بارسا در این فصل کمک کرد. با آن عملکرد به نظر می‌رسید که آنتوان به خوبی در ترکیب بارسا جا افتاده و با هم‌تیمی‌هایش هماهنگ شده است طوری‌که در غیاب ستاره‌هایی مثل مسی و سوارس می‌تواند بار گلزنی تیم را به‌دوش بکشد، اما این فرضیه هم دوباره در ورزشگاه ال‌سادار مقابل اوساسونا رد شد چراکه ستاره فرانسوی هیچ نشانی از بازی قبلی نداشت. آمار و نمودار‌هایی که از نوع حضور او در زمین منتشر شده به خوبی نشان می‌دهد که گریزمن هنوز در بازی‌های خارج از خانه، مهره قابل اتکایی برای بارسلونا نیست.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied