شمانیوز
کد خبر : 913573

ستاره خارجی آبی های پایتخت بعد از پایان بازی فولاد و در پی مضروب شدن هم بازی اش به نوعی دچار شوک و بهت شد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از جام نیوز:  ستاره خارجی آبی های پایتخت بعد از پایان بازی فولاد و در پی مضروب شدن هم بازی اش به نوعی دچار شوک و بهت شد.

پس از پایان بازی که تیم استقلال ثانیه آخر گل تساوی را دریافت کرد، هواداران استقلال به نشانه ناراحتی و عصبانیت به سمت علیرضا فغانی بطری‌ها و اشیا‌ی مختلفی پرتاب کردند اما یکی از بطری‌ها به صورت پورحمیدی دروازه‌بان استقلال خورد و باعث مصدومیت او شد.

میلیچ ستاره خارجی استقلال بعد از پایان دیدار فولاد و در پی مضروب شدن هم بازی اش به نوعی دچار شوک و بهت شد، در این میان ستاره ها و کادر فنی این تیم برای او شرایط را توضیح دادند و به او گفته اند که هواداران به هیچ وجه قصد آسیب زدن به بازیکنان را نداشتند و این اتفاقی نیست که رخ دادنش طبیعی باشد. شنیده ها حاکی از آن دارد که استراماچونی هم با این بازیکن صحبت کرده است.

 تاکید کادرفنی استقلال بر آماده شدن بازیکن کروات 

 میلیچ خیلی دیر به تمرینات استقلال اضافه شد و کادرفنی هم تصمیم گرفت در دو بازی اول لیگ به این بازیکن فرصت بازی دادن ندهد.

 با توجه به تعطیلی لیگ، کادرفنی به دنبال آماده شدن هر چه سریع‌تر این بازیکن است تا در هفته سوم و چهارم لیگ از میلیچ در دفاع چپ استفاده کند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه