شمانیوز
کد خبر : 913577

مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها گفت: ثبات به کشتی برگشته و وزارت از این رشته حمایت می کند تا دبیر به اهدافش برسد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل ازایسنا، شروین اسبقیان در جلسه مجمع فوق‌العاده فدراسیون کشتی گفت: فدراسیون کشتی به ثبات رسید و خوشبختانه شرایط خوبی دارد. امروز رفتاری که از مدیریت دبیر در فدراسیون می‌بینم یک رفتار کاملا حرفه‌ای است. نه تنها من، بلکه کلیه همکارانم در وزارت ورزش تاکید دارند که امروز تعامل بسیار خوبی بین وزارت و فدراسیون کشتی حاکم است که این تعامل ارزش زیادی دارد.

وی افزود: اگر تعامل نباشد کشتی ما غرق می‌شود و به مقصد نمی‌رسد و همه مسافران این کشتی آسیب می‌بینند. همه برای رسیدن به یک هدف تلاش می‌کنیم و امروز با آمدن دکتر دبیر این تعامل را حس می‌کنم. او از بدو ورود به وزارت آمد و با تک تک مدیران صحبت کرد و خواستار کمک شد. این خیلی ارزشمند است. کشتی افتخارآفرین تاریخ ورزش ایران بوده است و همیشه به کشتی افتخار کرده‌ایم.

مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها افزود: همه در تلاش هستیم تا کشتی باز هم افتخارآفرینی کند. آینده را روشن می‌بینم چرا که رییس فدراسیون فوق العاده اهل تعامل است. حتما نتیجه خواهیم گرفت و همانطور که سایر دوستان در دوره‌های قبل زحمت کشیدند اما امروز ثبات به فدراسیون کشتی برگشته است. به صراحت اعلام می کنم وزارت ورزش کاملا در کنار کشتی است و از آن حمایت می‌کند تا دبیر به اهداف خود برسد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه