شمانیوز
کد خبر : 913663

مدیر بخش خاورمیانه‌ای شرکت آل‌اشپورت به نپوشیدن پیراهن برند این شرکت توسط دروازه‌بان‌های پرسپولیس و استقلال واکنش نشان داد.

به گزارش شمانیوز به نقل  از خبرورزشی ، تیم‌های پرسپولیس و استقلال برای تهیه البسه این فصل خود با شرکت آل‌اشپورت قرارداد بستند اما در دو بازی ابتدایی این لیگ حاشیه‌هایی به وجود آمده که احتمالا کار این دو باشگاه و اسپانسر البسه را دچار مشکل خواهد کرد. علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم پرسپولیس و سید حسین حسینی دروازه‌بان تیم استقلال لباس‌هایی متفاوت از سایر بازیکنان این دو تیم به تن می‌کنند و در بازی‌ها به میدان رفتند که این مسئله با واکنش شرکت آل‌اشپورت روبرو شده است.

 

وحید جعفری مدیر بخش خاورمیانه‌ای شرکت آل‌اشپورت در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در این خصوص گفت: ما با دو باشگاه پرسپولیس و استقلال قرارداد بستیم و این قرارداد کاملا مشخص و حرفه‌ای است. در قرارداد ما با این دو باشگاه آمده که به ازای هر تخلف، نپوشیدن لباس و... شامل جریمه‌های چشم‌گیر خواهد بود. ما با باشگاه‌ها طرف هستیم و با بازیکنان کاری نداریم.

 

وی ادامه داد: ما با این دو باشگاه مکاتباتی انجام داده‌ایم و این وظیفه باشگاه است که با این دو دروازه‌بان برخورد کنند. موضوع دیگر این است که این دو بازیکن لباس‌ برندهای دیگری را می‌پوشند و این باعث می‌شود که لوگوی پرسپولیس و استقلال روی برندهایی چاپ شود که با پرسپولیس و استقلال قرارداد ندارند و با این کار به نوعی برای این برندها تبلیغ رایگان انجام می‌شود. این مسئله هم جریمه با خود به همراه دارد و ما قطعا از این برندها بابت این مسئله شکایت می‌کنیم.

 

مدیر بخش خاورمیانه‌ای شرکت آل‌اشپورت تصریح کرد: شکایت ما شامل حال این دو برند خواهد بود و برای بازیکنان هم جریمه‌ای در نظر گرفته خواهد شد.دروازه‌بان‌ها فقط می‌توانند از کفش و دستکش جداگانه نسبت به اسپانسر پیراهن استفاده کنند وگرنه طبق قانون لباس، شورت و جوراب دروازه‌بان‌ها باید همان برندی باشد که با باشگاه قرارداد دارد و بر تن سایر بازیکنان و مربیان است.ما در این باره مکاتباتی را با این دو باشگاه انجام دادیم و به این مسئله بی‌توجه نخواهیم بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه