شمانیوز

مصدومیت بی‌موقع و تکراری کمال کامیابی‌نیا این بار کار را به عمل جراحی کشاند و پرسپولیس را از داشتن یک هافبک جنگنده برای چند هفته محروم کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، مصدومیت باعث شد کمال حتی شهرآورد و بازی‌های حساس برابر تراکتور و سپاهان را از دست بدهد ولی با این حال کامیابی‌نیا از آینده ناامید نیست. این بازیکن بعد از مصدومیت دوباره، به سرعت تن به عمل جراحی داد و شبانه زیر تیغ جراحان رفت. سه روز بعد از عمل، فیزیوتراپی را آغاز کرد و همچنان تمرینات اختصاصی را پیگیری می‌کند تا زمان بازگشتش به بازی‌ها را کاهش بدهد. این بازیکن از پزشکان در هر روز، آمار زمان بازگشتش به تمرینات اصلی و سنگین‌تر را می‌پرسد و از آن‌ها قول گرفته اواخر شهریور کار را به صورت جدی دنبال کند. 

شماره ۱۱ پرسپولیس در فصل گذشته ۶ بار با دررفتگی کتف مواجه شد، اما هر بار، فقط یک روز را صرف ریکاوری می‌کرد و فوراً به تمرینات برمی‌گشت ولی این بار، کالدرون به شدت با این موضوع مخالفت داشت تا کمال را به بیمارستان و اتاق عمل بفرستد. کمال از هفته آینده تمرینات اختصاصی را آغاز می‌کند و از اواخر شهریور همراه تیم تمرین می‌کند. این بازیکن از اواسط مهرماه نیز می‌تواند در ترکیب اصلی به میدان برود. 

کامیابی‌نیا در مورد اصرار خود به عدم انجام عمل جراحی گفته بود: «نمی‌توانستم با این کار، شانس حضور در بازی‌های تیم را از دست بدهم. حاضر بودم با وجود درد فراوان و استرس بابت مصدومیت مجدد، برای پرسپولیس بازی کنم، اما زیر تیغ جراحی نروم. وقتی قرار به جراحی شد، فوراً این کار را انجام دادم و حتی دقیقه‌ای را از دست ندادم. حالا هم امیدوارم با همان قولی که کادر پزشکی داده، بتوانم به موقع و به سرعت به تمرینات برگردم.» کمال به خاطر یک شوخی و شیرجه زدن غیرحرفه‌ای در استخر، از ناحیه کتف دچار مصدومیت پیچیده‌ای شد و به این خاطر با هر بار تکل زدن یا فرود آمدن هنگام زمین خوردن روی کتف خود، این آسیب‌دیدگی تکرار می‌شد ولی امیدوار است بعد از این عمل، شرایط بهتری پیدا کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید