شمانیوز
کد خبر : 913754

نفرزاده با مهر مطرح کرد:

کارشناس والیبال در تحلیل ویژگی هایی که باید رئیس آینده این فدراسیون داشته باشد، گفت: رئیس آینده والیبال باید از این خانواده باشد و قدرت مدیریت و توان درآمدزایی خوبی داشته باشد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از خبرنگار مهر درباره شرایط و ویژگی های گزینه مناسب برای ریاست فدراسیون والیبال گفت: شخصی که برای ریاست انتخاب می‌شود باید نسبت به فدراسیون والیبال و این رشته ورزشی شناخت خوبی داشته باشد، آگاهی مناسبی از وضعیت والیبال چه در داخل کشور و چه در مجامع بین المللی داشته و از مدیریت خوبی برخوردار باشد.

کارشناس والیبال افزود: بحث ارتباطات نیز بسیار حائز اهمیت است و رئیس باید توانایی جذب منابع مالی و درآمدزایی داشته باشد. نسبت به وضعیت مسابقات لیگ و باشگاه‌ها سامان دهی انجام دهد و شرایط خوبی برای تیم‌های باشگاهی فراهم کند. والیبال ساحلی نیز نیاز به بازنگری دارد تا از این وضعیت خارج شود و رئیس آینده باید به این بخش نیز توجه کند.

وی تاکید کرد: والیبال بانوان نیز به تغییرات نیاز دارد تا از این شرایط خارج و پیشرفت کند. فردی که بتواند این کارها را در برنامه خود قرار دهد می‌تواند موفق شود. کسی که کاندیدا می‌شود باید توانایی انجام چنین کارهایی را داشته باشد  و سپس وارد گود انتخابات شود. اگر نمی تواند حتی اگر از خانواده والیبال باشد در این زمینه ورود نکند.

نفرزاده در پاسخ به این سوال که اگر فردی غیر از خانواده والیبال برای این پست کاندیدا شود مورد حمایت این جامعه قرار خواهد گرفت یا خیر؟ گفت: کاندیدایی که از جنس والیبال باشد و خصوصیات مدیریتی داشته باشد بهتر است تا اینکه فردی خارج از خانواده والیبال شرکت کند چرا که شناختی نسبت به والیبال ندارد.

کارشناس والیبال درباره زمان شروع به کار رقابت‌های لیگ در آبان ماه نیز گفت: دیرشروع شدن مسابقات لیگ به دلیل رقابت‌های جام جهانی است. تاریخ آغاز لیگ با توجه به شرایط تیم ملی طبیعی است و مشکلی ندارد. تمرینات تیم ها نیز آغاز شده و فکر می‌کنم امسال شاهد مسابقات خوبی باشیم.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه