شمانیوز
کد خبر : 913760

مربی پیشین پرسپولیس گفت: نباید اینقدر عجولانه در مورد دیدگاه‌های فنی سرمربی جدید پرسپولیس اظهار نظر شود.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی :  جواد منافی در خصوص عملکرد پرسپولیس در دو هفته ابتدایی رقابت‌های لیگ برتر که منجر به برد مقابل پارس جنوبی جم و باخت در مصاف با تراکتور تبریز شد، گفت: درباره شرایط این روز‌های پرسپولیس باید به دو نکته مهم توجه کرد. این تیم سه بار قهرمان متوالی لیگ برتر شده و طبیعی است که تمام تیم‌ها با قدرت بیشتر و انگیزه مضاعف به مصافش بیایند. همچنین کادر فنی پرسپولیس تغییر کرده و نیاز به زمان دارد.

مربی پیشین پرسپولیس درباره انتقادات از تاکتیک پرسپولیس تصریح کرد: نباید عجولانه درباره کالدرون که کارنامه‌ای مشخص در فوتبال دارد قضاوت کرد. او مربی شجاعی است و در همین باخت مقابل تراکتور نشان داد به فکر بازی زیبا است.

پیشکسوت پرسپولیس تاکید کرد: باید به تیمی که تفکرات فنی تا حدود زیادی تغییر کرده فرصت داد تا بازی مد نظرش را انجام دهد. شاید خیلی‌ها بگویند برگزاری دربی در هفته چهارم زمان را از پرسپولیس می‌گیرد، اما من معتقدم قطعاً این تیم تا بازی با استقلال به شرایط ایده آل می‌رسد.

منافی درباره حریفان اصلی پرسپولیس برای رقابت در کسب قهرمانی لیگ برتر یادآور شد: تیم‌هایی نظیر سپاهان، تراکتور، استقلال تهران، شهرخودرو مشهد و حتی ذوب آهن اصفهان از حریفان اصلی محسوب می‌شود. ضمن اینکه پرسپولیس مقابل تیم‌هایی که در ظاهر ضعیف هستند کار سختی دارد. آن‌ها با انگیزه‌ای فراوان و برای نمایش بهترین بازی خود به مصاف قهرمان سه دوره متوالی لیگ برتر می‌آیند. همین امر کار را برای پرسپولیس سخت می‌کند.

منافی در پایان خاطرنشان کرد: کالدرون خیلی می‌تواند به ترکیب ایده آل و سیستم مورد نظرش برسد. بازیکنان پرسپولیس حرفه‌ای هستند و خواهند توانست خودشان را با شرایط جدید وفق دهند

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه