شمانیوز
شما نیوز

رونالدو

شوت رونالدو یک زن را از پا در آورد + عکس خوشحالی زن؟!

شوت کریستیانو رونالدو یک زن که در ورزشگاه خانگی یانگ‌بویز مأمور امنیتی بود نقش بر زمین کرد، ستاره منچستریونایتد پیراهنش را به او هدیه داد.

به گزارش شمانیوزکریستیانو رونالدو پیش از دیدار منچستریونایتد و یانگ‌بویر برای چندمین مرتبه با شوت خودش یکی از افراد کنار زمین را نقش بر زمین کرد. رونالدو پیراهنش را به او هدیه داد. رونالدو با اهدای پیراهنش از وی دلجویی کرد.

ضربه ستاره شیاطین‌سرخ محکم به یک مأمور امنیتی برخورد کرد و رونالدو خودش را به پشت تابلوهای تبلیغاتی رساند تا از او که از حال رفته بود، دلجویی کند.

رونالدو پیش از دیدار پرتغال مقابل ایران در جام‌جهانی ۲۰۱۸ هم هنگام گرم کردن شوتی زد که محکم به مجتبی صالح عکاس روزنامه خبرورزشی برخورد کرد! ظاهراً ماجرای شوت‌های کریس که افراد کنار زمین و تماشاگران را ناک‌اوت می‌کند، ادامه دارد. قبلاً هم در زمان بازی در رئال‌مادرید شوتی زد که باعث شد دست یک پسربچه در میان تماشاگران را بشکند.

رونالدو

بیوگرافی جورجینا رودریگز همسر کریستیانو رونالدو

در اینبخش بیوگرافی جورجینا رودریگز همسر آقای CR7 کریستیانو رونالدو را مرور می کنیم. جورجینا رودریگز مدل و رقاص اسپانیایی اینروزها زندگی آرام و ایده آلی را درکنار بهترین فوتبالیست جهان سپری می کند، اما جورجینا کیست و چطور با CR7 آشنا شده؟ این زن آرام و بی حاشیه زندگی جالبی دارد کـه در ادامه بـه مرور آن میپردازیم، 

بیوگرافی جورجینا رودریگز

جورجینا رودریگز «Georgina Rodriguez» یک رقصنده، مدل و همسر کریستیانو رونالدو اسـت. او در شهر اسپانیایی جاکا «Jaka» استان هوساکا کـه کوهستانیست و با جمعیت ?? هزار نفر در نزدیکی پارک ملی پیرنه «Pyrenees» قرار دارد، متولد شد.او هنگامیکه دختر چهار ساله بود، بـه استودیوی رقص کلاسیک فرستاده شد.

پس از فارغ التحصیلی از مدرسه، او بـه مادرید رفت ودر آنجا کلاس های رقص خودرا ادامه داد، در همان زمان او بعنوان یک فروشنده در بوتیک مد روز « Gucci » مشغول بکار بود. بعد از آغاز روابط عاشقانه با شخصیت رسانه ای، جورینا دیگر نمیتواند بخاطر گذراندن پاپاراتس «Paparazzi» در جایگاه سابقش کار کند، بنابر این او وادار بود کار خودرا در بوتیک ترک کند.

چگونگی آشنایی جورجینا رودریگز با رونالدو

جوجینا میگوید: نخستین باری کـه رونالدو را دیدم در یکی از مغازه‌های برند «گوچی» در اسپانیا بود؛ در آن مغازه کار می کردم. چند روزبعد ازآن دیدار، اینبار در مراسم معرفی یک برند دیگر دوباره هم دیگر را ملاقات کردیم. اینبار توانستیم خیلی آسان‌تر با هم صحبت کنیم، چون مـن دیگر درگیر مسائل کاری نبودم صحبت‌های مان خیلی خوب پیش رفت. همه ی چیز بین مـن و رونالدو خیلی سریع رخ داد.

در ? ژانویه ???? این زوج رابطه ی خودرا علنی کردند. و مادر رونالدو در مراسم افتتاحیه FIFA Soccer Awards در زوریخ در هنگام اعطای توپ طلای جام حذفی چهارم بـه کریس ، از انتخاب پسرش «انتخاب جورجینا» بسیار خوشحال و ازآن حمایت میکند. پس از پایان مراسم با هم بـه رستوران رفتند.

پس از آغاز روابط با گلزن رئال مادرید، جورجینا رودریگز قراردادش با نمایندگی “UNO Models” بـه اتمام رساند و همچنین سفارشی از یک مجله عکس حرفه ای اسپانیایی دریافت کرد. جورجینا با ارسال عده ای از این عکسها در اینستاگرامش، موفق شده تا مخاطبینش را ?.? میلیون افزایش دهد و بعد از ان بخاطر فعالیت ها و ارتباطش با کریستیانو رونالدو تعداد مخاطبینش بـه بیش از 10 میلیون نفر رسیده اسـت.

حال حاضر:

در حال حاضر، جورجینا رودریگز بطور منظم در مسابقات فوتبال کـه در آن کریستیانو شرکت می کند، شرکت می کند. در ? ژوئن پس از پیروزی رئال مادرید بر یوونتوس در لیگ قهرمانان پیش از باشگاه اسپانیا مدال برنده مسابقات بر روی گردن دوست دختر کریس یعنی جورجینا قرار داده شده اسـت.

در صفحه اجتماعی رونالدو در فیس بوک یک عکس از رونالدو با دوقلوهایش منتشر شد. فرزندان زمانی متولد شدند کـه کریستیانو برای تیم ملی پرتغال در جام کنفدراسیون در روسیه بازی می کرد. مربیان تیم اجازه دادند کـه در مسابقات سوم جایگاه شرکت نکنند، بنابر این او می تواند بچه هایش را ببیند. و یک پدر خوشحال در ?? ژوئن رقابت را ترک کرد.

و بازهم در ماه نوامبر ???? مشخص شد کـه کریستیانو رونالدو چهارمین بار پدر شد. جورجینا آلن مارتینا، دختر فوتبالیست رابه دنیا آورد. کریستیانو رونالدو در مورد روابطش با جورجینا جدی اسـت. این زوج ثبت نام رسمی ازدواج خودرا در اواسط سال ???? تعیین کرده اند.

زندگی خصوصی کریس رونالدو و جورجینا چگونه است؟

جورجینا رودریگس نامزد کریس رونالدو کـه همین چند وقت پیش گفت‌وگوی مفصلی با مجله «اولا» اسپانیا داشته بتازگی گفت‌وگوی دیگری هم انجام داده و درباره زندگی اش با کریستیانو رونالدو، فوق‌ستاره پرتغالی این روزهای یوونتوس صحبت کرده اسـت. جورجینا کـه اینبار با مجله «اِل ایتالیا» گفت‌وگوی بسیار بلندی داشته از نحوه آشنایی‌اش با رونالدو و زندگی روزمره‌اش حرف زده اسـت.

منبع: خبر ورزشی

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied