شمانیوز
شما نیوز

اولین گل مهدی قایدی در شباب الاهلی | فیلم

مهدی قایدی ستاره فوتبال ایران اولین گل خود برای تیم جدیدش را به ثمر رساند.

حجم ویدیو: 4.21M | مدت زمان ویدیو: 00:00:53

به گزارش شمانیوز: مهدی قایدی مهاجم سابق استقلال که در بازی شباب الاهلی برابر الشارجه بازی را از روی نیمکت شروع کرده بود در ابتدای نیمه دوم وارد زمین شد و در همان آغاز نیمه دوم به به عنوان یار تعویضی در دقیقه 48 توانست نخستین گل خود در امارات و گل تساوی تیمش را به ثمر برساند.

در مهم‌ترین مسابقه هفته چهارم لیگ برتر امارات، تیم فوتبال شباب الاهلی که احمد نوراللهی و مهدی قایدی در آن عضویت دارند، از ساعت ۲۱:۳۰ امشب مقابل تیم بدون باخت و ۹ امتیازی شارجه قرار می‌گیرد.

احمد نوراللهی که پس از یک حضور تعویضی، در مسابقه اخیرشان مقابل العروبه تا دقیقه ۴+۹۰ در زمین بود، امشب هم مجددا در ترکیب تیمش حضور دارد و از ابتدا برابر شارجه بازی کرد.

مهدی قایدی نیز که مثل نوراللهی یکبار به‌عنوان یار جانشین به میدان رفته و هفته قبل هم از ابتدا برای شباب الاهلی به میدان رفت، در بازی حساس امشب مقابل شارجه نیمکت‌نشین بود.

تیم فوتبال شباب الاهلی امارات در سه هفته ابتدایی لیگ برتر امارات دو پیروزی متوالی و یک تساوی داشته تا ۷ امتیازی و تیم چهارم جدول باشد، اما پیروزی در دیدار امشب می‌تواند آنها را جانشین شارجه در جایگاه سوم کند.

مهدی قایدی که شماره 16 را به تن دارد با استارتی زیبا و پس از حرکت انفرادی با پای چپ از پشت محوطه جریمه موفق شد دروازه الشارجه را باز کند.

در شرایطی که بازی دو تیم شباب الهلی و الشارجه با نتیجه 2 بر 2 ادامه داشت در دقیقه 81 روی ارسال مهدی قایدی و اشتباه مدافع حریف گل سوم به ثبت رسید تا مهدی قایدی در کمتر ار یک نیمه علاوه بر گلزنی، گل سوم تیم خود را هم ساخته باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied