شمانیوز
شما نیوز

کریم انصاری فرد

گل دیدنی کریم انصاری فرد در یونان | فیلم

کریم انصاری فرد لژیونر ایرانی شاغل در آاک آتن بلافاصله پس از ورود به زمین موفق به گلزنی شد.

حجم ویدیو: 9.24M | مدت زمان ویدیو: 00:01:11

به گزارش شمانیوز: در تساوی 3 بر 3  آاک‌آتن برابر حریف خود، احسان حاج صفی به طور کامل و کریم انصاری‌فرد از دقیقه 62 بازی کردند، انصاری فرد 2 دقیقه پس از ورود به زمین گل سوم تیم خود را به ثمر رساند.

در چارچوب بازی‌های هفته دوم سوپر لیگ یونان، تیم آ. ا. ک آتن در حالی که برای دومین دیدار پیاپی احسان حاج‌صفی را در ترکیب و کریم انصاری‌فرد را جزو نفرات ذخیره داشت، از ساعت ۱۹:۴۵ امشب(به وقت ایران) به مصاف تیم یک امتیازی اوفی کرت رفت.

 

آ. ا. ک آتن در شرایطی نیمه اول بازی را با پیروزی ۲ بر صفر مقابل اوفی کرت پشت سر گذاشت که لوی گارسیا را هم در دقیقه ۳۶ بخاطر اخراج مستقیم از دست داد.

کریم انصاری‌فرد که منتظر فرصت برای گلزنی دوباره در سوپر لیگ یونان و تکرار عملکرد فصل قبل بود، در دقیقه  ۶۲ به‌عنوان نخستین تعویضی تیمش وارد زمین شد و بلافاصله توانایی‌های خود را با زدن یک گل تماشایی به نمایش گذاشت.

مهاجم ایرانی آ. ا. ک آتن تنها دو دقیقه پس از ورود به زمین، پاس یِوگنی شاخوف را در شرایط سختی در محوطه جریمه اوفی‌کرت مهار کرد که پس از دو سر توپ چشم‌نواز و شوت پای چپ فنی استثنایی به تور دروازه چسباند تا تیمش را به سومین گل در این مسابقه برساند.

در شرایطی که انتظار می‌رفت آ. ا. ک آتن با گل انصاری‌فرد و پیشتازی سه بر صفر برتری خود را قطعی کرده باشد و برد هفته قبل را تکرار کند، اما از دقیقه ۷۸ به بعد غافلگیر شد و سه گل متوالی دریافت کرد تا فقط صاحب یک امتیاز شود.

یاران حاج‌صفی و انصاری‌فرد در دیدار امشب مقابل اوفی کرت به تساوی ۳ بر ۳ بیرون از خانه رسیدند و ۴ امتیازی شدند تا فرصت صدرنشینی در سوپر لیگ یونان را از دست بدهند و در رتبه سوم جدول بایستند.

کریم انصاری‌فرد که سال گذشته در ۳۴ مسابقه برای آ. ا. ک آتن ۱۳ گل به ثمر رسانده و دومین گلزن برتر فصل سوپر لیگ یونان شده بود، امشب نخستین گل فصل جدید خود را در دومین حضور تعویضی مقابل اوفی کرت زد.

احسان حاج‌صفی در بازی امشب مقابل اوفی کرت حضور کامل در ترکیب آ. ا. ک آتن داشت، اما میلاد محمدی که اخیرا به این تیم اضافه شده، در فهرست مسابقه قرار نگرفته بود.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied