شمانیوز
شما نیوز

تیم ملی والیبال

اقدام جالب لیبرو تیم ملی والیبال ایران روی سکو قهرمانی | داستان عکس آن عکس چیست؟

لیبروی تیم ملی والیبال کشورمان با در دست داشتن عکس مادر مرحومش در مراسم اختتامیه و جشن قهرمانی حضور پیدا کرد.

به گزارش شمانیوز: تیم ملی والیبال ایران از ساعت 13:30 به وقت ایران در در فینال بیست و یکمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا به مصاف ژاپن رفت و موفق شد میزبان مسابقات را 3 بر 0 شگست دهد و برای چهارمین بار به قهرمانی در این مسابقات دست یابد.

در مراسم اختتامیه و جشن قهرمانی، ابوالفضل قلی پور لیبروی تیم ملی والیبال کشورمان با در دست داشتن عکسی وارد سالن شد که سوالات زیادی را برای برای خیلی از علاقمندان به والیبال ایجاد کرد. لیبروی تیم ملی کشورمان اخیراً مادرش را از دست داده بود و به همین دلیل با در دست داشتن عکس مادر مرحومش در جشن قهرمانی حضور پیدا کرد تا شادی اش را با او تقسیم کند.

تیم ملی والیبال

قلی پور پیش از شروع مسابقات قهرمانی آسیا عکسی در صفحه شخصی خود منتشر کرد که قاب عکس مادر مرحومش را به دیوار اتاقش نصب کرده بود. به این ترتیب وی در جشن قهرمانی هم همان قاب عکس را در دست گرفت تا ضمن زنده نگه داشتن یاد و خاطره مادر مرحومش، شادی کسب مدال طلای آسیا را هم با وی تقسیم کند.

تیم ملی والیبال

این تنها حاشیه مراسم اهدای مدال تیم ملی ایران نبود، 2 ساعت قبل از شروع فینال، حسین کاظمی دوست و یار همیشگی بهروز عطایی سرمربی تیم ملی پس از مدتی درگیری با بیماری جان خود را از دست داد. این موضوع برای سرمربی تیم ملی شوک بزرگی به همراه داشت.

در پایان این مسابقه بغض بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان ترکید. این اتفاق دو دلیل عمده داشت؛ اول اینکه والیبال توانست با کادری تمام ایرانی و تحمل فشارهای زیاد توانست قهرمان آسیا شود و دلیل دیگر هم درگذشت حسین کاظمی، دستیار و دوست صمیمی بهروز عطایی بود. عطایی و دستیارانش دوست داشتند تا کاظمی زنده می ماند تا آنها مدال طلای آسیا را به  وی تقدیم می کردند، اما اینگونه نشد.

مرحوم حسین کاظمی، مربی سابق تیم ملی والیبال جوانان ایران و همچنین مربی تیم والیبال کاله آمل امروز (یکشنبه) پس از مدت‌ها مبارزه با بیماری درگذشت. این مربی در جریان مسابقات والیبال قهرمانی جوانان جهان 2019 در بحرین به عنوان یکی از مربیان در کنار بهروز عطایی حضور داشت و با تیم ایران به مقام قهرمانی دست یافت.

حسین کاظمی مربی والیبال ایران پس از مدت ها دست و پنجه نرم کردن با بیماری دارفانی را وداع گفت. حسین کاظمی در جریان مسابقات والیبال قهرمانی جوانان جهان 2019 در بحرین به عنوان یکی از مربیان در کنار بهروز عطایی حضور داشت و با تیم ایران به مقام قهرمانی دست یافت.

حسین کاظمی مربی والیبال ایران پس از مدت ها دست و پنجه نرم کردن با بیماری دارفانی را وداع گفت. حسین کاظمی در جریان مسابقات والیبال قهرمانی جوانان جهان 2019 در بحرین به عنوان یکی از مربیان در کنار بهروز عطایی حضور داشت و با تیم ایران به مقام قهرمانی دست یافت.

درگذشت کاظمی شوکی برای خانواده والیبال ایران و یادآور درگذشت زنده‌یاد حسین معدنی بود تا در سوگ حسین دیگر والیبال ایران بنشنیم.

مرحوم کاظمی با شرکت در دوره‌های معتبر وبین المللی مربیگری توانست یکی از مربیان جوان وآینده دار کشور نیز لقب گرفت.

رئیس هیأت والیبال شهرستان آمل هم با تسلیت به خانواده بزرگ والیبال کشور، فقدان مرحوم کاظمی را برای جامعه والیبال بسیار بزرگ و جان کاه دانست.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied