شمانیوز
کد خبر : 506242

سرمربی رئال مادرید از عملکرد شاگردانش بعد از پیروزی برابر دپورتیوو لاکرونیا ابزار رضایت کرد.

سرمربی رئال مادرید از عملکرد شاگردانش بعد از پیروزی برابر دپورتیوو لاکرونیا ابزار رضایت کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روزنامه مارکا اسپانیا، رئال مادرید در نخستین تجربه زین الدین زیدان روی نیمکت این تیم در سانتیاگو برنابئو از دپورتیو لاکرونیا پذیرایی کرد و با بازی بسیار خوبی که به نمایش گذاشت، موفق شد با پنج گل حریف خود را شکست دهد تا ثابت کند به روزهای اوجش نزدیک شده است.

زیدان که نخستین حضورش در نیمکت رئال برای او خوش یمن بود در نشست خبری بعد از بازی گفت: وقتی تیم پیروز می شود، بدون شک سرمربی خوشحال است. از عملکرد بسیار خوبی که بازیکنان داشتند، بسیار خوشحال هستم. وارد چالش جدیدی شدم. مربیگری کردن در رئال مادرید به هیچ وجه آسان نیست. با این حال باید بگویم بسیار خوشحال هستم که هدایت این تیم بزرگ را بر عهده دارم. از هواداران رئال که به خوبی از من حمایت کردند، تشکر می کنم و خودم را مدیون آنها می دانم.

نخستین سرمربی فرانسوی تاریخ باشگاه رئال مادرید درباره کریستیانو رونالدو گفت: او همواره دوست دارد گلزنی کند. احساس می کنم او هم امشب مانند دیگر هم بازی هایش، خوشحال بود. همه بازیکنان رئال مادرید در درجه نخست به موفقیت تیم فکر می کنند و برای آنها، پیروز شدن مهم تر از هر چیزی است. برد مقابل تیمی مانند لاکرونیا آن هم با چنین نتیجه ای، کار دشواری است ولی ما نشان دادیم آماده هستیم. هنوز تیم کاملی نشدیم و نقاط ضعفی هم داریم که باید برطرف شود. در رئال مادرید انتظارها بسیار بالا است و باید در هر دیدار به پیروزی رسید.

زیدان در ادامه سخنانش درباره شرایط تیمش گفت: وقتی تیم توپ را در اختیار دارد، باید فشار بیشتری روی بازیکنان آورد. به تازگی هدایت رئال مادرید را پذیرفتم و کارهای زیادی باقی مانده که انجام دهم. رئال می تواند به روزهای اوج برگردد اما به زمان نیاز داریم.

ستاره رئال مادرید در دیدار برابر لاکرونیا گرت بیل بود که توانست هت تریک کند. زیدان درباره این بازیکن ولزی گفت: از عملکرد بسیار خوب او خوشحال هستم. زدن سه گل در یک بازی آسان نیست اما بیل بازیکنی است که می تواند چنین کاری را انجام دهد و او باید به درخشش خود ادامه دهد. بیل دو وظیفه دارد که باید هر دو را به خوبی انجام دهد. نخست اینکه وقتی توپ در اختیار حریف است، به کار دفاعی رو آورد و دوم اینکه وقتی توپ در اختیار ما است، تیم را به حمله منتقل کند.

سرمربی فرانسوی رئال مادرید در پایان سخنانش درباره علت تعویض سرخیو راموس هم گفت: راموس کمی احساس درد می کرد و به همین خاطر او را تعویض کردم باید فردا ببینیم که شرایط او چگونه است.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه