شمانیوز
کد خبر : 830813

قائمی:

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: در مسابقات قهرمانی قاره‌ها کارمان سخت است، اما حرف‌های زیادی برای گفتن داریم.

به گزارش شمانیوز: فرهاد قائمی، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران درخصوص حضور در مسابقات قهرمان قاره‌ها اظهار داشت: تمام تیم‌های خوب دنیا قرار است به ژاپن بیایند و ما هم خیلی خوب تمرین کرده‌ایم تا بتوانیم به هدف خود برسیم. شرایط ایده‌آل است و هیچ مصدومیتی هم نداریم و امیدوارم بتوانیم به هدف خود برسیم.
وی ادامه داد: لیگ جهانی شروع کار ما بود و در مسابقات اردبیل که انتخابی جهان بود به هماهنگی بسیار خوبی رسیدیم. پس از رقابت‌های اردبیل هم تمرینات منظم و خوبی داشتیم. ملی‌پوشان از نظر روحی و روانی و انگیزشی در شرایط ایده‌آلی قرار دارند و شک نداشته باشید که در ژاپن خیلی خوب والیبال بازی خواهیم کرد و بهترین عملکرد را خواهیم داشت.
دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: تورنمنت ژاپن واقعاً مهم و معتبر است. بهترین‌های هر قاره به ژاپن می‌آیند تا با هم روبرو شوند؛ ما هم جایگاه بالایی داریم که می‌توانیم در این جمع حضور پیدا کنیم. شک نکنید حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت.
قائمی عنوان کرد: تمام تیم‌هایی که به مسابقات قهرمان قاره‌ها می‌آیند مدعی و قدرتمند هستند. کار آسانی نداریم و بازی برابر تمام حریفان سخت خواهد بود. جایزه مسابقات برای ما اهمیتی ندارد و دنبال رسیدن به اهداف خود هستیم.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه