شمانیوز
کد خبر : 841178

بازی‌های درخشان ستاره ایرانی شارلوآ مقابل واسلند بِوِرِن نیز ادامه یافت و او با یک گل و یک پاس گل عملکرد فوق‌العاده‌ای در پیروزی تیمش ایفا کرد.

به گزارش شما نیوز ، در چارچوب مسابقه هفته شانزدهم ژوپیر لیگ بلژیک تیم‌های واسلند بورن و شارلوآ از ساعت ۲۳ شنبه شب مقابل هم قرار گرفتند که کاوه رضایی برای چهاردهمین بازی متوالی در خط حمله شارلوآ حاضر بود.

نیمه اول این مسابقه بدون گل به اتمام رسید اما در دقیقه ۶۴ ارسال کوتاه گائتان هندریکس از جناح راست محوطه جریمه به تیرک دوم را کاوه رضایی با ضربه سر مجددا به همین بازیکن بازگرداند تا او نخستین گل بازی را روی پاس مهاجم ایرانی برای شارلوآ ثبت کند.

پاس گل کاوه رضایی در دیدار با واسلند بور

کاوه رضایی که دو هفته قبل یک پاس گل داد و در دیدار گذشته مقابل مچلن نیز دو گل به ثمر رساند، برابر واسلند بورن به این درخشش بی‌وقفه خود ادامه داد و روی اشتباه مدافع حریف و توپ‌ربایی از پشت سر او با روئف، دروازه‌بان واسلند تک به تک شد و توانست با ضربه بغل پا گلزنی کند.

یاران رضایی با وجود یک بازیکن اخراجی در دقیقه ۸۵ ، موفق شدند به پیروزی ۲ بر صفر در خانه واسلند بورن برسند و با ۳۴ امتیاز جایگاهشان را در رده دوم جدول ژوپیر لیگ بلژیک ثبیت کنند.

گل دوم شارلوا به واساند بورین توسط کاوه رضایی

رضایی در حضور کاملش مقابل واسلند بورن توانست چهارمین پاس گل این فصل را بدهد و همچنین با زدن هفتمین گل، در رده دوم برترین گلزنان ژوپیر لیگ قرار بگیرد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه