شمانیوز
شما نیوز

نتیجه بازی پیکان و سپیدرود

تیم فوتبال سپیدرود با هدایت علی کریمی در برابر پیکان تهران به‌تساوی بدون گل دست‌ یافت.

به گزارش شمانيوز،در هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر و از ساعت 15، دو تیم پیکان تهران و سپیدرود رشت در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف یکدیگر رفتند.

داور: رضا کرمانشاهی

کمک‌ها: حسن ظهیری، امیر مبشر

مصاف تیم‌های پنجم و سیزدهم جدول در پایتخت حساسیت‌های خاص خود را به همراه دارد. از یک‌سو پیکان میزبان می‌خواهد با پیروزی مقابل سپیدرود همچنان در صف مدعیان کسب سهمیه آسیا قرار داشته باشد و در سوی دیگر سرخ‌های شهر باران می‌خواهند با کسب امتیاز در برابر پیکان و توقف احتمالی رقبای ته جدولی، حاشیه امنی برای خود فراهم آورند.

بازی در نیمه اول با حملات دو تیم همراه بود ولی هیچ‌یک نتوانست از موقعیت‌های نصفه و نیمه خود استفاده کنند و این نیمه بدون گل به پایان رسید. نتیجه‌ای که تا پایان بازی ادامه داشت تا هر دو تیم به کسب تک امتیاز دیدار قناعت کنند. سپیدرود با کسب این تک امتیاز و با توجه به پیروزی غیر پیش‌بینی‌شده استقلال خوزستان و نفت تهران با 2 پله سقوط به مکان پانزدهم جدول سقوط کرد.

ترکیب سپیدرود رشت:

سید محمد حسینی، سید هادى موسوى، میثم تهیدست، میلاد قربانزاده، توحید غلامى، حسین کعبی، حسین ابراهیمى، میثم فردوسی، محمدرضا مهدوی، محمد غلامی و عماد میرجوان.

سرمربی: علی کریمی

ترکیب پیکان تهران:

رحمان احمدی، سجاد مشکل پور، حجت حق وردی، مهدی شیری، آرمان قاسمی، ماهان رحمانی، صادق بارانی، ابوالفضل ابراهیمی، آرفنگ دافه، شاهین ثاقبی و امیر روستایی

سرمربی: مجید جلالی

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied