شمانیوز
کد خبر : 871930

فرناندو هیرو، سرمربی تیم ملی اسپانیا پس از حذف تیمش در ضربات پنالتی مرحله یک‌هشتم‌نهایی جام‌جهانی ۲۰۱۸ مقابل روسیه میزبان، خودش را مسئول ناکامی دانست.

به گزارش شما نیوز ، او در پایان بازی گفت: آمده بودیم تا با این بازیکنان بزرگ دست به کار بزرگی بزنیم. کار کردن با آنها به عنوان سرمربی مایه افتخار من بود. تمام تلاش‌‌مان را کردیم و دست به ریسک زدیم. این شکست و ناکامی را به عنوان سرمربی تیم ملی برعهده می‌گیرم اما باز هم می‌گویم که مایه افتخار من بود که این تیم را هدایت کردم. هر چه در توان داشتیم در این بازی ارائه کردیم اما بازی کردن مقابل تیمی که با ۱۱ بازیکنش دفاع می‌کند کار سختی است. تنها چیزی که برای من الان اهمیت دارد ناراحتی هواداران و بازیکنانم است.

وی افزود: بازیکنان من بسیار ناراحت هستند چون هواداران‌مان را ناراحت می‌بینند و با آنها ابراز همدردی می‌کنند و این هم دلیل دیگری است که من به کار کردن در این تیم افتخار می‌کنم. هیچ شکایتی از بازیکنانم ندارم. اگر قرار به این کار باشد، اول از همه از خودم انتقاد می‌کنم و آماده شنیدن انتقادات هستم. برای من تمرین دادن این بازیکنان لذتبخش بود. ادامه دادن یا ندادن به کارم تصمیم من نیست. این موضوع خیلی مهم نیست و در حال حاضر کم‌اهمیت‌ترین مسئله است. من به صورت فردی عملکرد هیچ بازیکنم را زیر سؤال نمی‌برم و اگر از کسی باید انتقاد شود، آن شخص من هستم.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه