شمانیوز
کد خبر : 887479

پرسپولیس با سپیدرود بازی دارد!

سرمربی کروات پرسپولیس فینال احتمالی ایران را از پای تلویزیون تماشا می‌کند.

خبرورزشی نوشت : برانکو ایوانکوویچ پس از اتمام نیم‌فصل اول و با حضور در تحریریه روزنامه خبرورزشی مصاحبه مفصلی با ما انجام داد. آن روز از مرد کروات پرسیدیم: «اگر تیم ملی ایران به فینال جام ملت‌های آسیا برسد حاضرید برای تماشای بازی تیم کشورمان به امارات سفر کنید؟» پاسخ برانکو هم جالب بود.
او عنوان کرد اگر پرسپولیس تمرین یا بازی نداشته باشد با کمال میل برای تماشای فینال جام ملت‌های آسیا به کشور امارات سفر خواهد کرد. البته این حرف‌ها و وعده برانکو قبل از مصاحبه جنجالی کارلوس کی‌روش علیه سرمربی پرسپولیس و زیر سؤال بردن پرواز چارتر به ژاپن بود. حالا تیم ملی ایران به مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا صعود کرده است.
تیم کشورمان یک بازی سخت و دشوار با ژاپن دارد و احتمال اینکه بتواند با عبور از چشم بادامی‌ها فینالیست شود هم وجود دارد. با این حال منتظر تحقق این وعده در صورت صعود ایران به فینال نباشید چرا که پرسپولیس ۱۱ بهمن بدون ملی‌پوشان خود باید در جام حذفی به مصاف سپیدرود رشت برود.
از طرفی فینال جام ملت‌های آسیا نیز ۱۲ بهمن برگزار می‌شود. از آن گذشته پرسپولیسی‌ها روز ۱۷ بهمن ماه جاری باید در تهران و ورزشگاه آزادی با پدیده مدعی بازی کند. دیداری که می‌تواند جایگاه پرسپولیس در صدر جدول را ترقی بدهد.
بر همین اساس بسیار بعید است برانکو تیمش را رها کند و برای تماشای فینال به امارات برود. برانکو بیم آن را هم دارد که در صورت حضور در ورزشگاه محل بازی فینال و شکست احتمالی تیم ملی ایران همه کاسه کوزه‌ها بر سر او خراب شود؛ بنابراین منطقی‌ترین کار برانکو این است که فینال احتمالی ایران را از پای تلویزیون تماشا کند.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه