کد خبر : 887772

آنقدر توقعات از تیم ملی بالا رفته بود که حتی خود کی روش هم که در کنفرانس‌های به هیچ وجه زیر بار اینکه تیمش مدعی قهرمانی است، نمی‌رفت، پس زا شکست برابر ژاپن و در نشست خبری با اشاره به آهنگی از سمت خود استعفا کرد.

افکارنیوز نوشت: کارلوس کی روش دقایقی پس از پایان دیدار برابر ژاپن با انتشار پستی اینستاگرامی بار دیگر به صورت غیر رسمی از تیم ملی فوتبال ایران پس از ۸ سال خداحافظی کرد.
خداحافظی اینستاگرامی کی‌روش
حالا و پس از اینکه ساعاتی بیشتر از حذف ایران سپری نشده، سرمربی پرتغالی تیم ملی در پستی اینستاگرامی هم بار دیگر به صورت غیررسمی از مربیگری تیم ملی فوتبال ایران کناره گیری کرده است.
کارلوس کی روش همچنین بار دیگر از شاگردانش و هواداران فوتبال ایران تشکرده کرده که در ادامه می‌خوانید.
«هیچ کلمه‌ای تشکر من از بازیکنانم را توصیف نمی‌کند. آن‌ها در طول این سال‌ها همه تلاش، حمایت و تعهد خود را به کار گرفتند. باعث افتخارم بود که در طی این ۸ سال شانه به شانه این مردان حضور داشتم و همیشه و همیشه با شخصیتی فوق‌العاده با همه سختی‌ها رو برو شدم. شخصیت و منشی که من فکر میکنم شایسته حضور در فینال بودند. به ژاپن تبریک میگویم. تیمی که امشب بهترین تیم در زمین بود. اما به تیم ملی برای چیزی که برای مردمشان ساختند، برای فوتبالی که به دنیا نشان دادند و برای میراثی که برای آینده به جای گذاشتند، افتخار میکنم. این یکی از بهترین خانواده‌های فوتبالی من بود و برای همه بازیکنان بهترین آرزو‌ها را دارم. حالا پایان اینجاست. من کار خودم به روش خودم انجام دادم. من با حمایت کادر فنی ام، همه تلاشم را کردم. از همه شما متشکرم؛ و همچنین با تشکر از همه طرفداران ایران.»
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید