شمانیوز
کد خبر : 889253

دیدار تیم‌های فوتبال بارسلونا و رئال مادرید در دور رفت مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری با تساوی به پایان رسید.

از دور رفت مرحله نیمه نهایی رقابت‌های کوپا دل ری، بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ میزبان رئال مادرید بود و این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

در این بازی لیونل مسی از ابتدا در ترکیب ثابت تیمش حضور نداشت و از دقیقه 63 به جای فیلیپ کوتینیو وارد میدان شد.

گل اول بازی توسط واسکوئز روی پاس کریم بن زما خیلی زود زده شد و در دقیقه 5 دروازه تراشتگن باز شد. برتری یک گله رئالی‌ها تا پایان نیمه اول پابرجا بود.

در نیمه دوم شاگردان والورده برای جبران گل بازی هجومی از خود به نمایش گذاشتند و این مالکوم بود که در دقیقه 57 دروازه حریف را گشود. اشتباه خط دفاعی رئال و در راس آن‌ها راموس در جاگیری یکی از عوامل مهم باز شدن دروازه بود.

دیدار برگشت در سانتیاگو برنابئو برگزار خواهد شد.

دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی را رئال بتیس و والنسیا برگزار می‌کنند.

نتیجه دیدار بارسلونا و رئال مادرید حواشی بازی: قرار بود به مناسب آغاز سال نو چینی، بارسلونا با پیراهن‌هایی که نام بازیکنان به زبان چینی نوشته به میدان برود، اما فدراسیون فوتبال اسپانیا این اجازه را نداد. *سانتیاگو سولاری نیز تصمیم به نیمکت نشین کردن ستاره هایی، چون گرت بیل، ایسکو، تیبو کورتوا، مارکو آسنسیو و کاسمیرو گرفته است. *همانطور که پیش بینی می‌شد ارنستو والورده ترجیح داد در مورد لیونل مسی ریسک نکند و بدین ترتیب او نام کاپیتان تیمش را در ترکیب اصلی خود در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی برابر رئال مادرید در استادیوم نوکمپ قرار نداد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه