کد خبر : 890549

مسئولان باشگاه استقلال به دلیل مشکلات مالی نتوانستند اجاره خوابگاه بازیکنان جوان این تیم را پرداخت کنند و صاحبخانه آن‌ها را تهدید به بیرون کردن از خانه کرد.

خبر ورزشی نوشت: مسئولان باشگاه استقلال به دلیل مشکلات مالی نتوانستند اجاره خوابگاه بازیکنان جوان این تیم را پرداخت کنند و صاحبخانه آن‌ها را تهدید به بیرون کردن از خانه کرد.
در ادامه روز‌های تیره باشگاه استقلال که این جرأت را به بازیکنان تیمش داده تا از وضعیت مالی و زمین تمرینی تیم‌شان صراحتاً انتقاد کنند، خبری دیگر درباره وضعیت اسکان بازیکنان رده امید تیم بزرگسالان این باشگاه شوک‌آور بود! اینکه ظاهراً باشگاه استقلال بابت اجاره خوابگاهی که برای بازیکنانی مانند اللهیار صیادمنش و هم‌رده‌های این مهاجم کم‌سن و سال استقلال در نظر گرفته مدت‌هاست هیچ پولی پرداخت نکرده و قول قطعی هم برای پرداخت اجاره عقب‌افتاده نداده است.
از این‌رو مالکان خوابگاه که در روز‌های پایانی سال ۱۳۹۷ از رسیدن به پولشان ناامید شده‌اند و خبر درستی هم از باشگاه استقلال درباره تسویه حساب‌های قبلی به دست‌شان نرسیده به بازیکنان استقلال اولتیماتوم داده‌اند. در همین ارتباط از نزدیکان این بازیکنان شنیدیم آخرین مهلت برای پرداخت پول اجاره خوابگاه بازیکنان رده امید تیم استقلال چهارشنبه اول اسفند تعیین شده است. اگر تا امشب پول خوابگاه پرداخت نشود اثاثیه بازیکنان استقلال را به خیابان می‌ریزند!
استقلالی‌ها تهدید شدند!
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید