شمانیوز
کد خبر : 890622

یک روز قبل از اینکه مشکل مجوز بازی پاتوسی برای همراهی استقلال حل شود، سایت تایمز لایو در گزارشی به مشکل پاتوسی در لیگ ایران پرداخت

خبرورزشی نوشت : نکته جالبی که در گزارش تایمز در خصوص پاتوسی به آن اشاره شده، مبلغ قرارداد این بازیکن است. در گزارش تایمز لایو آورده شده پاتوسی و باشگاه کیپ تاون سیتی بابت احتمال منتفی شدن این انتقال بسیار ناراحت هستند چراکه این باشگاه قرار بوده برای این انتقال مبلغ هنگفت ۱۴ میلیون راند (واحد پول آفریقای جنوبی) دریافت کند که این مبلغ به پول کشورمان چیزی بیش از ۴ میلیارد تومان می‌شود.
جزئیات قرارداد میلیاردی پاتوسی با استقلال
نکته جالب دیگری که در این گزارش به آن اشاره شده این است که مسئولان ایرانی از مربی وقت آفریقای جنوبی خواسته‌اند که نامه‌ای بنویسد و بگوید قصد داشته برای بازی مقابل آنگولا و گینه بیسائو که در بازه دو سال اخیر قرار می‌گیرد از پاتوسی برای بازی به تیم ملی دعوت به عمل بیاورد، اما پاتوسی به خاطر مصدومیت امکان بازی نداشته است. در ادامه این سایت نوشت اوون داگاما که این روز‌ها مربی هایلند پارک است تأیید کرده این نامه را نوشته است.
حالا باشگاه استقلال و فدراسیون فوتبال باید پاسخ بدهند تایمز لایو راست می‌گوید یا نه؟ آیا واقعاً ایرانی‌ها از سرمربی وقت آفریقای جنوبی چنین چیزی خواسته بودند؟
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه