شمانیوز
کد خبر : 890632

سرمربی استقلال گفت: باید به بزرگان و بازیکنان باتجربه‌ای مثل رحمتی و منتظری احترام گذاشت و اگر این کار را نمی‌کنید باید به کشور دیگری بروید.

خبرورزشی نوشت : وینفرد شفر بعد از برد ۲ بر صفر مقابل پارس جنوبی گفت: هر بازی برای ما مهم است و باید برنده شویم. حریف قدرتمندی داشتیم و باید با تمام وجود تلاش می‌کردیم. نکته‌ای که فراموش کردیم زدن گل‌های سوم و چهارم بود و به بازیکنانم تبریک می‌گویم.
* پاتوسی هنوز برای ۹۰ دقیقه آماده نیست شفر در مورد درخشش پاتوسی گفت: بازی او را قبلا دیده بودیم با مدیرعامل باشگاه صحبت کردیم درخواست کردیم این بازیکن را جذب کنیم. ۲۰ دقیقه آخر بازی خسته بود و تعویضش کردیم هنوز برای بازی ۹۰ دقیقه‌ای آماده نیست. در حال حاضر با او تمرین می‌کنیم.
* با همه ارکان باشگاه ارتباط خوبی داریم وی در مورد مصاحبه‌های نگران کننده اش علیه باشگاه گفت: ارتباط بسیار خوبی با باشگاه دارم و با همه ارکان باشگاه ارتباط خوبی داریم.
* بله درست است بازیکنان استقلال نباید اعتراض کنند وی در خصوص اضافه وزن ایسما اظهار داشت: باید وزنش را کم کند. سرمربی استقلال در مورد عصبی بودن بازیکنان تیمش و اینکه ممکن است این مساله به استقلال در آسیا آسیب بزند اظهار داشت: خیلی وقت‌ها شانس خوبی نداریم. بله این درست است بازی تیم ملی مقابل ژاپن را دیدید بازیکنان ما اگر سمت داور نمی‌رفتند شاید ژاپن را هم می‌بردیم.
* اعتراض مدیر رسانه‌ای استقلال به گزارشگر بازی محمدحسین زرندی در ابتدای حضور در نشست خبری گفت: وقتی ما وارد رختکن شدیم صحبت‌های گزارشگر بازی به ما رسید و بازیکنان ما فهمیدند که صحبت‌های خوبی در مورد برخی از آن‌ها انجام نشده است همانطور که می‌دانید رسالت گزارشگر رعایت بی‌طرفی و عدم بیان مطالب شخصی و تخریب یک تیم و بازیکنانش است، اما متأسفانه گزارشگر مسابقه امروز صحبت‌هایی را علیه برخی از بازیکنان تیم ما انجام داد و بازیکنان استقلال بعد از پایان بازی در رختکن نسبت به این رفتار گزارشگر مسابقه معترض شدند. بهتر است گزارشگران تلویزیونی و به خصوص گزارشگر بازی امروز این مسائل را رعایت کنند.
شفر : داوری هیچ وقت به نفع استقلال نبوده / بازیکنان استقلال نباید اعتراض کنند
*نظر دادن در مورد پنالتی سخت است شفر هم در ابتدای حضور در نشست اعلام کرد: دیروز هم گفتم بازی سختی در پیش داریم حریف تیم محکم و قدرتمندی بود، روی توپ‌های بلند خوب کار می‌کرد، ما هم خوب کار کردیم، اما فرصت‌های گلزنی زیادی را از دست دادیم. نظر دادن در مورد پنالتی سخت است، اما ایسما، منشا و بازیکنان دیگر ما شانس‌های گلزنی را از دست دادند.
* حداقل باید ۳ بر صفر در این بازی پیروز می‌شدیم شفر افزود: خوب است که ما شانس گلزنی ایجاد می‌کنیم، اما باید در زدن ضربات آخر گلزنی بیشتر دقت کنیم. حریف در ۱۵، ۲۰ دقیقه پایانی بازیکنان قد بلندی را وارد میدان کرد و کار سخت شد. در حالت عادی حداقل باید ۳ بر صفر در این بازی پیروز می‌شدیم.
* نیمه دوم فوتبال مهربانانه‌ای را انجام دادیم وی تصریح کرد: نیمه دوم با تمرکز بالا نبودیم و فوتبال مهربانانه‌ای را انجام دادیم و این برای برد کافی نیست. باید ابتدا نتیجه را ۳ بر صفر می‌کردیم و بعد راحت بازی می‌کردیم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به صعود ذوب آهن به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اظهار داشت: صعود ذوب آهن را تبریک می‌گویم این برای فوتبال ما خوب است.
* نمی‌دانم گزارشگر امروز لباس چه رنگی به تن داشته شفر در ادامه عنوان کرد: زمانی که یک رسانه و فرد رسانه‌ای در مورد بازیکنان صحبت می‌کند این اتفاق خوبی نیست. مهدی رحمتی ۴۴۰ بازی در لیگ انجام داده و او بازیکن باسابقه و بزرگی است. پژمان منتظری یکی از بهترین بازیکنانی است که در تمام این سال‌ها در دنیا با او کار کرده است. اینکه او ۳۳، ۳۵ یا ۴۰ سال سن دارد فرقی نمی‌کند باید همواره به او احترام گذاشت نمی‌دانم گزارشگر امروز لباس چه رنگی به تن داشته یا اینکه شاید او فوتبال را خوب متوجه نشده است.
باید به بزرگان و بازیکنان باتجربه‌ای مثل رحمتی و منتظری احترام گذاشت و اگر این کار را نمی‌کنید باید به کشور دیگری بروید. از اصحاب رسانه که در این ساعت شب و هوای سرد به ورزشگاه آمدند تشکر می‌کنم، همچنین از هوادارانمان که از تهران یا خارج از تهران اینجا آمدند ممنون هستم ما هم مثل یک خانواده‌ایم و از این بابت خوشحالیم.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه