کد خبر : 890635

باشگاه تراکتورسازی در واکنش به اظهارات امروز امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال جوابیه‌ای را منتشر کرد.

خبرورزشی نوشت : باشگاه تراکتورسازی در واکنش به اظهارات امروز امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال جوابیه‌ای را منتشر کرد.
در این مطلب چنین آمده است: در بخش نخست مطلب منتشرشده توسط خبرگزاری فارس آمده است: «طبق اظهارات مسئولان اورژانس ۱۳ نفر از طرفداران استقلال تا فردای بعد از بازی به دلیل ضربات سنگ از سوی طرفداران تراکتورسازی در بیمارستان بستری بوده‌اند که این موضوع با واکنش مدیرعامل استقلال مواجه شد.»
این ادعا در حالی مطرح می‌شود که مسئولان باشگاه تراکتورسازی ساعاتی پس از پایان مسابقه با استعلام از اورژانس تبریز مطلع شدند که در جریان مسابقه سه هوادار دچار آسیب شده، به بیمارستان اعزام شدند که با حضور مسئولان باشگاه تراکتورسازی در بیمارستان امام رضا وضعیت هواداران آسیب‌دیده مورد پیگیری قرار گرفت و درنهایت خبر ترخیص این هواداران از طریق سایت رسمی باشگاه منتشر شد.
در این راستا وحید شادی نیا سرپرست روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان شرقی نیز با تأیید مطلب منتشرشده توسط باشگاه تراکتورسازی، می‌گوید: تعداد مصدومان این مسابقه ۱۳ نفر بودند که ۱۰ نفر به‌صورت سرپایی مورد معالجه قرار گرفتند و سه نفر راهی بیمارستان امام رضا شدند که اورژانس درباره اینکه این هواداران متعلق به چه تیمی بودند نمی‌تواند اظهار نظر کند.
حال مشخص می‌شود که این مسائل صرفاً با هدف به حاشیه کشاندن حضور پرشور هواداران تراکتور در ورزشگاه مطرح می‌شود که در روز‌های اخیر بزرگ‌ترین سایت‌های ورزشی جهان این حضور پرشور را به تصویر کشیدند و مشخص است که برخی افراد چشم دیدن این حماسه را ندارند.
تراکتور سازی جواب استقلالی ها را داد
مدیرعامل باشگاه استقلال در بخش بعدی سخنان خود مدعی شده است که تنها ۲۰۰ هوادار استقلال اجازه ورود به ورزشگاه یافتند. این ادعا در حالی مطرح می‌شود که به استناد گفته مسئولان استادیوم یادگار امام تمامی هواداران تیم استقلال بدون هیچ مشکلی در ورزشگاه حضور یافتند و حتی یک هوادار تیم میهمان هم بیرون ورزشگاه نماند و بیش از نیمی از سکو‌های تیم استقلال نیز خالی از هوادار ماند و هواداران تراکتور بالاجبار از کوه‌های مشرف به ورزشگاه بازی را نظاره‌گر شدند.
آقای فتحی در بخش دیگر مصاحبه خود از عدم میزبانی شایسته در تبریز صحبت کرده‌اند. فیلم سنگ پراکنی اندک هواداران استقلالی حاضر در ورزشگاه به همراه فیلم شکستن صندلی‌های ورزشگاه توسط هواداران تیم میهمان در آرشیو باشگاه تراکتورسازی موجود است و انتشار این فیلم‌ها به‌طور حتم می‌تواند بسیاری از مسائل را برای همگان آشکار کند، اما تاکنون باشگاه تراکتورسازی برای پرهیز از حواشی واکنشی نسبت به این موضوع نداشته است.
در پایان باشگاه تراکتورسازی معتقد است احترام متقابل در فوتبال اصل مهمی است که نباید فراموش شود و پیشنهاد می‌شود باشگاه استقلال به‌جای حاشیه‌سازی پس از باخت به فکر الگوبرداری از فرهنگ بالای هواداران تراکتور باشد تا سکو‌های سایر ورزشگاه‌ها نیز جو فرهنگی مناسبی همچون ورزشگاه یادگار امام تبریز داشته باشد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید