شمانیوز
کد خبر : 890638

تیم فوتبال استقلال در حالی موفق به برد پارس جم جنوبی شد که اعتراضات بازیکنان این تیم سبب گرفتن ۴ کارت زرد شد.

"ورزش سه" نوشت : تیم فوتبال استقلال در یک دیداراز هفته نوزدهم موفق شد پارس جم جنوبی را با دو گل شکست دهد تا آرامش به طور موقت به اردوی آبی پوشان برگردد.
استقلال باز هم از داوری ضربه خورد باخت هفته گذشته استقلال مقابل تراکتور سازی به حدی تلخ بود که اثرات آن باخت را بتوانیم به راحتی در روند حرکتی این تیم در بازی امروز در برابر پارس جنوبی به وضوح مشاهده کنیم.
همان طور که شفر در پایان بازی به آن اشاره کرد بچه‌های استقلال با تاثیر از بازی قبل و اعتراضاتی که نسبت به نحوه قضاوت بازی مقابل تراکتور داشتند در این بازی هم با هر سوت داور بدون توجه به نقطه اعلام خطا، به تصمیم داور معترض می‌شدند. این در شرایطی است که شاید اگر استقلال در نیمه دوم کمی آرامش خود را بیشتر حفظ می‌کرد این بازی را با گل‌های بیشتری می‌توانست به اتمام برسد. استقلال باز هم از داوری ضربه خورد متاسفانه مشکلات عدیده‌ای که استقلال این روز‌ها با آن دست و پنجه نرم می‌کند از نبود زمین تمرین تا عدم تامین مالی توسط اسپانسر و همچنین نحوه قضاوت ها، همه در زمین خودش را به نوعی نشان می‌دهد و وظیفه بازیکنان با تجربه استقلال که کم هم نیستند در این شرایط ایجاب می‌کند تا به کار بستن تجربه خودشان از میزان این اعتراضات کم کنند. اعتراضات استقلالی‌ها در برخی از صحنه‌ها تا حدی بود که جریان بازی را رها می‌کردند بدون این که داور دستور به توقف بازی بدهد و این اصلا نمی‌تواند برای کسی قابل قبول باشد. البته نمی‌توان از نحوه قضاوت داور این بازی و تصمیمات اشتباهی که او در برخی از صحنه‌ها مرتکب می‌شد چشم پوشی کرد. در عین حال از بازیکنان با تجربه و ملی پوش استقلال انتظار می‌رود که با حفظ آرامش بیشتر خودشان بیشتر تمرکز خود را روی مسائل فنی معطوف کنند تا استقلال بتواند روز‌های به مراتب بهتراز امروز را تجربه کند. استقلال حق ندارد نسبت به ادامه لیگ نا امید شود و باید تا آخرین روز بازی‌های لیگ مثل یک جنگجو برای رسیدن به پیروزی مبارزه کند. این تیم استقلال آن قدر پتانسیل دارد که انصافا حیف است که به جای ارائه یک بازی روان و تماشایی خودش را در گیر مسائل حاشیه‌ای و اعتراضات بی فایده کند.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه