شمانیوز
شما نیوز

نتیجه و خلاصه بازی لیورپول و بایرن مونیخ + فیلم

لیورپول با شکست قهرمان آلمان به جمع ۸ تیم برتر اروپا راه یافت.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از نود : تیم های بایرن مونیخ و لیورپول از دور برگشت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان در ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف هم رفتند که لیورپول با نتیجه ۱-۳ پیروز شد. بدین ترتیب لیورپول در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه ۱-۳ صعود کرد.
نتیجه و خلاصه بازی لیورپول و بایرن مونیخ + فیلم
کلوپ در دقیقه ۱۳ به خاطر مصدومیت هندرسون مجبور شد یک تعویض اجباری کند و فابینیو به جای این بازیکن به زمین آمد. لیورپول در دقیقه ۲۷ روی اشتباه نویر موفق شد توسط مانه به گل برسد. توپ به مانه در داخل محوطه جریمه بایرن رسید اما این بازیکن توانست از جلو آمدن نویر استفاده کند و با یک چرخش زیبا دروازه خالی را باز کند.
نتیجه و خلاصه بازی لیورپول و بایرن مونیخ + فیلم
در حالی که بازی با برتری نسبی لیورپول دنبال می شد این بایرن بود که در دقیقه ۳۹ توانست بازی را مساوی کند. گبنری در فضای خالی پشت رابرتسون صاحب توپ شد و سانتر او در دهانه دروازه به اشتباه توسط ماتیپ وارد دروازه خودی شد. بایرن در دقیقه ۶۱ بار دیگر روی سانتر گنبری نزدیک بود به گل برسد اما این بار کسی نبود از این سانتر استفاده کند و توپ از جلوی دروازه آلیسون عبور کرد.
لیورپول که در نیمه دوم تیم بهتر میدان بود و در چند صحنه خطرناک ظاهر شده بود در دقیقه ۶۹ با ضربه سر فن دایک روی کرنر ارسالی میلنر به گل دوم خودش رسید. شاگردان کلوپ در دقیقه ۸۴ روی یک ضد حمله به گل سوم هم دست یافتند. سانتر صلاح به مانه در دهانه دروازه رسید و این بازیکن دومین گل خودش را هم زد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied