کد خبر : 893630

دارنده مدال طلای کشتی ساحلی جوانان جهان و عضو تیم ملی شب گذشته (جمعه) بر اثر سانحه دلخراش رانندگی در جاده ماسوله درگذشت.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از ایسنا، سهیل پرسته، قهرمان کشتی ساحلی جوانان جهان در اثر سانحه رانندگی جان به جان آفرین تسلیم کرد.
پرسته کشتی گیر گیلانی به اردوی تیم ملی کشتی آزاد جوانان که از روز ۱۸ فروردین‌ماه آغاز خواهد شد نیز دعوت شده بود.
سهیل پرسته درگذشت + بیوگرافی و علت مرگ
سهیل پرسته درگذشت + بیوگرافی و علت مرگ
سهیل پرسته درگذشت + بیوگرافی و علت مرگ
سهیل پرسته درگذشت + بیوگرافی و علت مرگ
به گزارش خبرنگار شمانیوز ، سهیل پرسته قهرمان کشتی ساحلی جهان در سال ۹۶ و در وزن ۷۰ کیلوگرم در مسابقات کشتی ساحلی قهرمانی جهان در کشور ترکیه بود و در رده سنی جوانان به عنوان قهرمانی دست یافته بود.
رئیس هیات کشتی استان گیلان روز شنبه در رشت اظهار اشت: سهیل پرسته به دلیل تصادف شدید جان به جان آفرین تسلیم کرد و به دیار باقی شتافت. نقی هدایتی افزود: مرحوم سهیل پرسته اهل شهرستان فومن سال 96 موفق شده بود در رقابت های کشتی ساحلی قهرمانی جوانان جهان مدال طلا و عنوان نخست را به خود اختصاص دهد. وی ادامه داد: در این تصادف علاوه بر پرسته ، حسن علی نیا و جوا قربانزاده دو کشتی دیگر استان گیلان نیز جان به جان آفرین تسلیم کردند و علی موسوی دیگر کشتی گیر گیلانی نیز به شدت مجروح شده و در بیمارستان بستری است.
پایگاه خبری شمانیوز، درگذشت این کشتی گیر گیلانی و نفر دوم رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد جوانان را به خانواده آن مرحوم و جامعه ورزش تسلیت می گوید و از درگاه خداوند متعال برای آن عزیز از دست رفته آرزوی غفران دارد.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید