کد خبر : 893772

تیم ملی پرتغال در یکی از دیدارهای مهم انتخابی یورو ۲۰۲۰ به مصاف صربستان رفت و در این بازی کاپیتان سلسائوی اروپا به دلیل مصدومیت از زمین خارج شد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از خبرورزشی: تیم ملی پرتغال در یکی از دیدارهای مهم انتخابی یورو ۲۰۲۰ به مصاف صربستان رفت و در این بازی کاپیتان سلسائوی اروپا به دلیل مصدومیت از زمین خارج شد. کریستیانو رونالدو در دقیقه ۳۱ پس از آسیب‌دیدگی همسترینگ مجبور شد زمین بازی را ترک کند تا بازگشتش به ترکیب پرتغال برایش خوش‌یمن نباشد.
جزئیات مصدومیت رونالدو + تصاویر
کریستیانو رونالدو شب گذشته در دور دوم بازی‌های مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰، برای تیم ملی پرتغال مقابل صربستان به میدان رفت و در حالی که تنها ۳۰ دقیقه از بازی گذشته بود، به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ مجبور به ترک میدان شد. این اتفاق نگرانی هواداران یوونتوس که تیم‌شان دو هفته دیگر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف آژاکس خواهد رفت را در پی داشت چرا که رسیدن رونالدو به این بازی را در هاله‌ای از ابهام قرار داد. با این حال ستاره شماره ۷ یووه خاطر هواداران را درباره مصدومیتش آسوده کرد. او پس از بازی به خبرنگاران گفت: من نگران این مصدومیت نیستم. بدنم را می‌شناسم و باور دارم که حداکثر تا دو هفته دیگر آماده خواهم بود.
جزئیات مصدومیت رونالدو + تصاویر
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید