کد خبر : 893961

حاشیه دربی89

هواداران تیم فوتبال پرسپولیس علیه مهدی رحمتی شعار دادند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از فارس: علیرضا بیرانوند اولین بازیکنی بود که برای گرم کردن وارد زمین شد و مورد تشویق تماشاگران این تیم قرار گرفت.
شعار هواداران پرسپولیسی علیه رحمتی
* هنگامی که مهدی رحمتی وارد زمین شد هواداران پرسپولیس علیه وی شعار دادند. استقلالی ها در واکنش به این شعارها رحمتی را تشویق کردند. *خسرو حیدری، فرشاد محمدی مهر، مرتضی تبریزی، محسن کریمی، امید نورافکن و حسین حسینی نیمکت نشینان استقلال در این مسابقه هستند. روح الله باقری در این بازی هم سکو نشین خواهد بود.دانشگر و غفوری به دلیل مصدومیت این بازی را از دست داده اند.
* امید عالیشاه، بشار رسن، مهدی شریفی، محسن ربیع خواه، آدام همتی، محمد احسان حسینی، سیامک نعمتی، سعید کریمی و رادوشوویچ نیمکت نشینان پرسپولیس در این بازی هستند. * تماشاگران استقلال با به اهتزاز در آوردن پرچم های یک شکل به هنگام ورود تیمشان به زمین از بازیکنان محبوب خود حمایت کردند. * هنگامی که استقلالی ها وارد زمین شدند تماشاگران این تیم گادوین منشا را به شدت تشویق کردند.
شعار هواداران پرسپولیسی علیه رحمتی
*هنگامی که فرهاد مجیدی وارد زمین شد هواداران استقلال مربی تیم خود را به شدت تشویق کردند.مجیدی هم به سمت هواداران استقلال رفت و برای آنها دست تکان داد. * با وجود اینکه اعلام شده بود برای این مسابقه 57 هزار بلیت فروخته می شود اما سکوهای طرفداران استقلال و پرسپولیس تقریبا پر شده و تنها یک سکو در طبقه دوم برای ایجاد فاصله بین تماشاگران خالی مانده است. در حال حاضر بیش از 65 هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند. * ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرد. وی هنگام ورودش به استادیوم به خبرنگاران گفت: دربی را می بریم. *کولینا که میهمان ویژه این بازی هست هم در ورزشگاه آزادی حاضر شد. دیدار دو تیم از ساعت 16 آغاز می شود.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید