کد خبر : 894170

باشگاه اینترمیلان تصمیم گرفته تا باشگاه اینتر میامی آمریکا را با ارسال شکایتی به دادگاهی در ایتالیا تحت تعقیب قانونی قرار دهد. دیوید بکام یکی از مالکان این باشگاه فوتبال در آمریکا است.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ورزش سه: باشگاه اینترمیلان قصد دارد تا تیم تحت مالکیت دیوید بکام، ستاره پیشین تیم ملی فوتبال انگلیس و باشگاه منچستر یونایتد را تحت تعقیب قانونی قرار دهد.
جزئیات شکایت باشگاه اینتر از دیوید بکام
باشگاه اینترمیلان تصمیم گرفته تا باشگاه اینتر میامی آمریکا را با ارسال شکایتی به دادگاهی در ایتالیا تحت تعقیب قانونی قرار دهد. دیوید بکام یکی از مالکان این باشگاه فوتبال در آمریکا است. بر اساس این گزارش، باشگاه اینترمیلان ایتالیا از استفاده نام این تیم توسط باشگاه آمریکایی ناراضی است و تصمیم گرفته تا به دلیل نقض قوانین مالکیت علامت تجاری به دادگاه شکایت کند. باشگاه اینتر میامی از فصل ۲۰۲۰ در لیگ سراسری فوتبال آمریکا و کانادا (MLS) شرکت خواهد کرد. سازمان لیگ MLS نیز پیش از این اعلام کرده بود که اینتر یک کلمه مخفف بین‌المللی است و برای اشاره به تیم‌های فوتبال مورد استفاده قرار می‌گیرد. به دلیل استفاده گسترده از این کلمه در دنیای فوتبال با شنیدن آن فقط معنی نام یک تیم مطرح در ایتالیا را نمی‌دهد.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید