کد خبر : 894182

حاشیه دیدار استقلال ـ سایپا

پس از تساوی بدون گل استقلال برابر سایپا در ورزشگاه آزادی هواداران این تیم که از نتیجه بدست آمده به شدت ناراحت بودند علیه سرمربی و کاپیتان تیم شعار دادند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از مهر: هواداران تیم فوتبال استقلال که از نتایج دو دیدار اخیر این تیم برابر پرسپولیس و سایپا راضی نبودند علیه سرمربی و کاپیتان اول آبی‌ها شعار دادند و خواستار جدایی آن‌ها شدند!
شعار علیه شفر و کاپیتان استقلال / شفر و رحمتی باید «رها» کنند!
پس از تساوی بدون گل استقلال برابر سایپا در ورزشگاه آزادی هواداران این تیم که از نتیجه بدست آمده به شدت ناراحت بودند علیه سرمربی و کاپیتان تیم شعار دادند. آن‌ها با شعار معروف شفر «حیا کن استقلال را رها کن»، خواستار برکناری سرمربی آبی پوشان به خاطر نتایج ضعیفش شدند. همچنین مهدی رحمتی هم که مقابل پرسپولیس حواشی زیادی را بوجود آورده بود از شعار هواداران بی نصیب نماند و طرفداران استقلال خواستار اخراج او از استقلال هم شدند. حدود ۵ هزار هواداران، ورزشگاه را ترک نکردند و از نتیجه بدست آمده به شدت ناراضی بودند. آن‌ها اعتقاد داشتند یکی از علت‌های نتایج ضعیف استقلال مهدی رحمتی است و او باید از این تیم کنار برود. مأموران نیروی انتظامی با ورود به سکوها، تماشاگران را به سوی خروج از ورزشگاه هدایت کردند، اما طرفداران استقلال که از شرایط بوجود آمده به شدت ناراحت بودند ورزشگاه را ترک نمی‌کردند. هواداران به هنگام خروج از ورزشگاه، فرشید اسماعیلی را هم بی نصیب نگذاشته و او را هم مورد توهین قرار دادند.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید