کد خبر : 894707

با پیشنهاد امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال و موافقت اعضای هیأت‌مدیره، پاداش ویژه‌ای به دلیل پیروزی مقابل الهلال در نظر گرفته شد.

به گزارش خبرنگر شمانیوز و به نقل از ایسنا، با پیشنهاد امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال و موافقت اعضای هیأت‌مدیره، پاداش ویژه‌ای به دلیل پیروزی مقابل الهلال در نظر گرفته شد. بر این اساس مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان به عنوان پاداش ویژه به اعضای تیم فوتبال استقلال پرداخت می‌شود.
پاداش ۵۰۰ میلیون تومانی استقلالی‌ها برای شکست الهلال
تیم فوتبال استقلال ایران شامگاه دوشنبه موفق شد با نتیجه ۲ بر یک الهلال عربستان را در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا شکست دهد.
به گزارش شمانیوز، تیم فوتبال استقلال توانست با نتیجه دو بر یک الهلال عربستان را شکست دهد تا امید‌های این تیم برای صعود از گروه دوباره زنده شود. آبی‌های تهرانی که به شدت تحت فشار بودند توانستند بازی را به مراتب بهتر از حریف خود آغاز کنند و با نتیجه دو بر صفر به رختکن رفتند. استقلال در نیمه دوم سیاست دیگری را اتخاذ کرد و در نهایت با نتیجه دو بر یک حریف خود را شکست داد تا به این ترتیب یک برد با ارزش را در آخرین دیدار دور رفت مرحله گروهی به دست بیاورد.
دور سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا/ ساعت: ۲۱:۳۰ استادیوم: حمد بن خلیفه/ تعداد تماشاگر: ۹۴۷ نفر داور: کریستوفر جیمز بث/ کمک ها: آنتوان سوتین و اشلی وارویک
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید