کد خبر : 894934

یک عکس از زلاتکو دالیچ در حاشیه دیدار پرسپولیس و الاهلی عربستان حواشی و شوخی‌های جالب توجهی در فضای مجازی به راه انداخت.

به گزارش خبرنگار شمانیوز به نقل از خبرورزشی : زلاتکو دالیچ که به دعوت برانکو ایوانکویچ درحال تماشای بازی پرسپولیس و الاهلی عربستان در ورزشگاه اختصاصی باشگاه الوصل امارات بود، ناگهان با یک مهمان ناخوانده مواجه شد. خانم ایرانی ساکن امارات که مثلاً در عرصه مدلینگ فعال است از جایگاه اصلی به سمت جایگاه VVIP ورزشگاه رفت تا در کنار زلاتکو بنشیند و با او عکس یادگاری بگیرد.
سرمربی احتمالی تیم ملی نیامده منشوری شد
سرمربی تیم ملی کرواسی که از او به عنوان گزینه احتمالی نیمکت مربیگری ایران هم یاد می‌شد هم بی خبر از همه جا با خوشرویی درخواست او را پذیرفت و با او عکس یادگاری گرفت. ساعاتی بعد این خانم عکسش با دالیچ را در اینستاگرام منتشر کرد تا به سرعت مورد توجه کاربران شوخ طبع فضای مجازی قرار گیرد. از آنجایی که پیش از این عکس‌های بسیاری از این خانم با فوتبالیست‌های ایرانی منتشر شده بود و همین موضوع دردسر‌هایی برای بازیکنان ایرانی ایجاد کرده بود کاربران فضای مجازی به طنز دالیچ را هم به لیست اخطاری‌های کمیته اخلاق اضافه کردند و معتقد بودند سرمربی آینده ایران نیامده منشوری شده است.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید