کد خبر : 894970

خداحافظی‌ام از فوتبال غیرمنتظره نیست

پزمان نوری، کاپیتان تیم فوتبال ملوان انزلی در پایان این فصل از فوتبال خداحافظی می‌کند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از فارس: پژمان نوری کاپیتان تیم ملوان انزلی بعد از پیروزی ۲ بر یک مقابل الومینیوم اراک اعلام کرد در پایان فصل از دنیای فوتبال خداحافظی می‌کند. نوری سابقه بازی در تیم‌های پرسپولیس و استقلال تهران را در کارنامه بازیگری دارد.
بازیکن سابق استقلال از فوتبال خداحافظی کرد + عکس

کاپیتان تیم ملوان بعد از خداحافظی از دنیای فوتبال گفت: به اندازه کافی فوتبال بازی کردم و خداحافظی‌ام غیر منتظره نیست. فکر می‌کنم هر آغازی یک پایانی دارد. خوشحالم از اینکه فرصت را در اختیار جوانان قرار می‌دهم. این شهر جوانان و استعدادهای خوبی دارد که می‌توانند خودشان را نشان دهند.

نوری در ادامه عنوان داشت: امیدوارم همه دست به دست همه بدهند و جوانان را از لحاظ فنی بالا بکشند. همین که ملوان به جایگاه اصلی‌اش برگردد برای من کافی است.

خوشحالم فوتبالم را در این شهر و در کنار این مردم شروع کردم، در کنار این مردم رشد کردم و خیلی خوشبختم که می‌توانم در کنار این مردم از فوتبال خداحافظی کنم. دوست داشتم که در استادیوم انزلی خداحافظی کنم. مازیار زارع هم دوست داشت چنین کاری بکند اما نشد. سیدجلال رافخائی و دیگر جوانان هم همین آرزو را دارند امیدوارم قدر این جوانان را بدانیم قدر سیدجلال رافخائی، مازیار زارع و بازیکنان را بدانیم.

وی در مورد اینکه ادامه فعالیتش در فوتبال، گفت: خیلی علاقه دارم مربیگری را ادامه بدهم و در کنار بچه‌ها باشم.

بازیکن سابق استقلال از فوتبال خداحافظی کرد + عکس
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید